cytaty o seksie i związkach. Raczej nie dla dzieci. :)

Jest już po 22:00? Można publikować cytaty o seksie i o związkach No to publikuję. 🙂

Tęsknie za Tobą, za każdym twoim uśmiechem, za zmieniającym się kolorem twoich oczu, za ustami twoimi słodkimi tak i delikatnymi, za silnymi rękoma i dłońmi rysującymi mapy na moim ciele, za oddechem na mojej szyi kiedy śpisz, za twoim dobranoc i dzień dobry, za twoim spóźnianiem się i przyjeżdżaniem w środku nocy…
Za sobą tez tęsknie, bo sobą jestem inna przy Tobie, bo sprawiasz, ze jestem taka jaką chciała bym być, a nie tą którą jestem bez ciebie, bo bez ciebie zapominam oddychać, jeść, spać i budzić się o normalnej porze zapominam… i boję się najbardziej ze zapomnę siebie z tej tęsknoty do Ciebie, bo bez Ciebie tak jak by moje ja zanika… bez Ciebie.”
[Aleksandra Jedyczowska]

 

Gdybym wcześniej wiedziała, że w seksie najważniejsze jest poczucie humoru, zrezygnowałabym z paru koszmarnych związków.
[Angelina Jolie]

 

Gdy ją przytulam – gdy naprawdę ją przytulam – a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy – wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi; że być może to już nie chodzi o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominację i uległość, szpanowanie (…) przycisnąłem ją najmocniej, tak jakbym chciał przez nią przeniknąć; jakbym chciał, żeby nasze żyły zawiązały się na supeł.”
[Jakub Żulczyk]

 

Ze wschodem słońca znowu robię się moralna.
[Elizabeth Taylor]

 

Kochać kogoś, to jak wprowadzić się do nowego domu. Na początku człowiek zachwyca się tym, co nowe, każdego ranka się dziwi, że to należy do niego, jakby się bał, że w każdej chwili ktoś może wpaść przez drzwi i powiedzieć, że zaszła pomyłka, że wcale nam nie przysługuje takie piękne mieszkanie. Ale z biegiem lat fasada niszczeje, tu i ówdzie drewno pęka i już kocha się ten dom nie za to, jaki jest doskonały, tylko raczej dlatego, że nie jest. Człowiek uczy się jego wszystkich kątów i zakamarków. Jak otwierać drzwi, żeby klucz nie blokował się w zamku, kiedy jest zimno na dworze. Które deski w podłodze się uginają, kiedy się po nich stąpa, i jak otwierać drzwi szafy, żeby nie skrzypiały. To właśnie to, te wszystkie małe tajemnice sprawiają, że to naprawdę jest twój dom.
[Fredrik Backman]

 

Nie ma smutniejszego miejsca na świecie niż puste łóżko.
[Gabriel García Márquez]

 

Teraz mówi, że możemy nadal się spotykać przy kawie lub herbacie, ale jak siedzieć przy stole z kobietą, z którą chciałoby się leżeć w łóżku? Cóż z tego, że proponuje mi przyjaźń? Żadna przyjaźń kobiety nie zastąpi mężczyźnie ściągania z niej majtek.
[Piotr Adamczyk]

 

Seks jest zły, ponieważ gniotą się ubrania.
[Jackie Kennedy-Onassis]

 

Przyciągnął ją do siebie i pocałował.
Niektóre rzeczy trzeba zrobić, nawet jeśli jest to zły pomysł.
[Miasto Upadłych Aniołów]

 

Kobiety są zdolne do udawania orgazmu, ale za to mężczyźni potrafią udawać cały związek.
[Sharone Stone]

 

Kobiety w gruncie rzeczy pragną, by mężczyźni robili z nimi większość rzeczy, które chcą z nimi robić, tak samo jak mężczyźni w gruncie rzeczy pragną, by kobiety także robiły z nimi większość rzeczy, których pragną. Cały problem tkwi nie w czynach, ale w kwestiach takich jak takt, stosowny czas, wrażliwość, cierpliwość, styl i uczciwość, a to zawsze stanowi poważny problem, zwłaszcza gdy ludzie mają jakieś zahamowania albo są niedojrzali.”
[Andrew Greeley]

 

Seks w wieku 84 lat jest cudownym przeżyciem. Szczególnie ten raz na wiosnę.
[Zsa Zsa Gabor]

 

Przeczytaj jeszcze:

cytaty o miłości – najpiękniejsze.

cytaty z Kubusia Puchatka 

cytaty o przyjaźni

cytaty o życiu

cytaty o szczęściu

cytaty z filmów 

cytaty biznesowe 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *