Po co plakaty motywacyjne? Żeby dać moc!

Plakaty motywacyjne działają na tych, którzy tego chcą. Taka jest prawda. Plakaty motywacyjne są dla ludzi, którym do 100% motywacji brakuje kilku procent, tych kluczowych.

Wiem o tym doskonale, bo też jestem osobą, która szuka motywacyjnej pomocy. Czegoś, co mi da ten dobry impuls do pracy.

Piszę o tym, bo plakaty motywacyjne długo chodziły mi po głowie – inspirowały mnie moje Czytelniczki, które pisały, że drukują sobie screeny postów, że zapisują sobie konkretne zdania. Że to im pomaga, że motywuje. I że chociaż jestem po drugiej stronie ekranu – w magiczny, internetowy sposób je wspieram.

I bardzo, bardzo się z tego cieszę.

Dziś pokazuję Ci plakaty, które zrobiłam z moją siostrą, Emilką. Mam wielką nadzieję, że Ci się któryś spodoba i zawiśnie na Twojej ścianie.

Bój się i działaj

Pamiętasz post ,,Bój się i działaj”? Jeden z najpopularniejszych na tym blogu.

Gdy myślałam o tym, jakie plakaty motywacyjne chciałabym Ci pokazać, to hasło było wpisane na liście jako pierwsze. Bo bardzo oddaje to, co chcę Ci przekazać. Jest jednym z moich ulubionych życiowych haseł.

Bój się i działaj to kop w tyłek. I mam nadzieję, że także i Ty tak ten plakat odbierzesz.

Jeśli chcesz kupić plakat BÓJ SIĘ DZIAŁAJ – kliknij TUTAJ.

 

Jestem WOW

,,To, że ktoś jest mądrzejszy, nie znaczy, że jesteś głupia. To, że ktoś ma więcej pieniędzy, nie znaczy, że jesteś biedna. To, że ktoś ma już to, o czym marzysz, nie znaczy, że nie będziesz tego miała. To, że komuś się udało, nie znaczy, że Tobie się nie uda. To, że ktoś jest już teraz zakochany, nie znaczy, że Ty nie będziesz.

Nikt nie jest doskonały. Nie ma osoby, która ma wszystko. Sztuką jest zrobić coś dobrego z tego, co się ma. Cokolwiek. Choć w głowie, jak pulsujący ból, odzywa się to: za cicha, za gruba, za miła, za bardzo, za mało, niedobrze, źle. Słabo. No coś trzeba z tym zrobić. ‘’

To cytat z wpisu ,,Ja też jestem za gruba”. I z tego wpisu pochodzi tekst z plakatu.

Gdy rozmawiam ze swoimi Czytelniczkami, bardzo często słyszę: nie uda mi się, nie jestem odpowiednia, ktoś zrobiłby to lepiej, boję się krytyki, a jeśli ktoś mi powie coś przykrego

Wiem, jak to jest i dlatego zamiast zmuszać Cię do aktywności i wychodzenia poza strefę komfortu na siłę, mówię: spróbuj. Bo to, że nie jesteś wow, nie znaczy, że masz nie próbować swoich sił.

Powinnaś to zrobić!

Potrzebujesz takiej motywacji? Kup plakat ,,Jestem WOW” – klikając TUTAJ.

Bo…

,,Nie jestem dziewczyną, która wchodzi do pokoju i wszyscy myślą ,,wow”. Ale czy to znaczy, że do tego pokoju mam nie wchodzić?”

 

Jestem planem A

Nie chcę być dla nikogo planem B. Dla siebie nie chcę być planem B. Więc dla siebie jestem planem A.

A Ty?

Ten plakat to przypominajka. Żeby nie stawiać siebie na końcu. Żebyś dbała o siebie tak, jak dbasz o innych.

Mamy z tym problem. Dbanie o siebie i stawianie na siebie kojarzy się z egoizmem, a żadna z nas nie chce być nazwana egoistką.

To nie jest egoizm. Dbanie o swoje potrzeby to nie egoizm. To zdrowy rozsądek i inwestycja w swoje zdrowie – i psychiczne, i fizyczne.

Kup plakat ,,JESTEM PLANEM A” – klikając TUTAJ.

Pocztówki

Plakaty motywacyjne w wersji miniaturowej.

Do małych ramek, jako zakładki do książek, do przypięcia do tablicy korkowej, do postawienia na parapecie.

Chcesz kupić 3 pocztówki? Kliknij TUTAJ.

 

Jestem dumna z tych projektów. To najważniejsze hasła z tego bloga w formie plakatów.

Czuję, że Ci się spodobają.

Daj się zmotywować 🙂

 

7 komentarzy

  1. Świetne te plakaty i pocztówki 😉, świetna robota dziewczyny 👏. Moniko dajesz mi pozytywnego kopa. Fajnie było by mieć Cię w zespole 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *