10 nowych inspiracji #9

Ależ to był weekend. Taki był, że powinnam mieć baterie naładowane do pełna, na fula. No i mam, tylko moja w tym głowa, by utrzymać je na jako takim poziomie. Co by tu z tym zrobić…
Jest poniedziałek. Dzień, którego nikt nie lubi, nie wiem zupełnie czemu. No dobra, wiem. Ale też mam małe pocieszenie, w tym tygodniu jest Dzień Kobiet, czyli dzień kawy, rajstop i goździków. 😀 Na samą myśl nie mogę się doczekać . 😀

  1. MEGA pomysł. Instalacje, ambient, akcja społeczna. Nie będę Wam teraz opisywać, o co chodziło, bo sobie sami to możecie przeczytać, ale te białe dłonie, w całym mieście, zrobiłyby na mnie ogromne wrażenie, skoro sama relacja w internecie zwróciła moją uwagę. Fajne!
  2. Nie to że jestem uzależniona od okularów. Fakt, że mam dwie pary i zaraz będę robić kolejne dwie pary – to nic nie znaczy haha! Te są jakieś dziwne, ale za to mają piękny kolor.
  3. Podoba mi się i pomysł na spodnie, i sam przekaz. Księżniczką bezradnie czekającą na księcia w Audi to ja nie jestem.  Jak mi się zrobi dziura w moim starych jeansach, to sobie wyhaftuję jakiś piękny slogan. Może coś w stylu ,,Momento moni”.
  4. Jeeeeeeej! Jak już wicie z TEGO posta, żywe rośliny w moim domu są skazane na śmierć, chyba że żyją powietrzem. Mimo wszystko – jak mi się oczy zaświeciły na widok tego zielonego czegoś! Fajne, co? I ładne.
  5. Wiecie, że pomyślałam na początku, że to prawdziwe ćmy, motyle? Przez ułamek sekundy przez mój mózg przeszła taka myśl. Jakie to jest piękne. Pierścionek tak bym chciała mieć. Broszę jakąś.
  6. Moja Córka ma fajny styl. Sama się ubiera. Kiecki every day, dres to kara. Natomiast ja ją bym widziała w kolorowych sweterkach niczym z Dzieci z Bullerbyn, kolorowych kaloszach, szarych dresach, vintage sukienkach. Bardzo mi się spodobały kalosze z tego sklepu. Choć tak naprawdę to wszystko tam jest piękne. Brałabym.
  7. Minimalizm. Pasje mi do tego bułka z masłem i kakao. Taka restauracja miła dla oka. Ładna.
  8. Lubię kobiety i dresy. Lubię kobiety w dresach. Bardzo lubię hasło GRL PWR, bardzo w nie wierzę. Naprawdę jestem świadkiem tego, jak bardzo razem kobiety mogą zadziałać, ile im to sprawa frajdy i jak bardzo są w tym skuteczne. Dlatego taką bluzę nosiłabym z godnością i to nie tylko po domu.
  9. If a man can’t dance he gets no second chance. Jedno z haseł, którym kieruję się w życiu. 😀 Jestem wyczulona na dobrze tańczących mężczyzn. Wprawdzie żaden jeszcze nie przebił mojego Taty, ale może kiedyś ktoś zbliży się do ideału hahaha. 😀 Bruno daje rade, baaaaardzo lubię ten teledysk.
  10. Kawy bym się napiła z widokiem. Nawet Facebooka bym odinstalowała i telefon wyłączyła. Tylko po to, by sobie życie pokontemplować. 7:26 rano, czas na kawę! Z widokiem na podwórko 🙂

Życzę Wam super tygodnia. Powinno to przyjść nam łatwo, bo jest już jasno, gdy wstajemy, jest cieplej i się więcej chce!
Miłego dnia!

M.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *