20 piosenek, dzięki którym dasz radę #1

-Monika, co dziś dla nas przygotowałaś?
-Piosenkę!

Co poprawia nastrój szybciej, niż dwie tabliczki mlecznej czekolady z bakaliami? Co można walkować w nieskończonośc, az płyta na YouTubie się zedrze? PIO SEN KE!

Mam dla Was coś na poprawe humoru. Moja osobista playlista ,,power nuta”, która doda energii, pogłaszcze, gdy trzeba, da kopa w tyłek, gdy trzeba.  Przede wszystkim odwlecze doła, która potrafi się przypiąć, jak rzep do psiego ogona, szczególnie, gdy mamy samotny wieczór…

321 START. Gotowi?

1. I’ll survive. Taki hymn trochę, co? Ale brany doslownie, w połaczeniu z dzikimi harcami przed lustrerm, może okazać się zawodowym poprawiaczem humoru po rozstaniu z facetem.

2. Pozostając w temacie surwiwalowym – Survivor, Destiny’s Child. Nikt tak pięknie, jak one, nie ratuje się z morskiej katastrofy. Pamiętajcie Dziewczyny, nawet, gdy na około sztorm, w porwanych ciuchach można zachować klasę.

3. Respect, moi mili! Jeśli już gubisz się w odczuciach, kieruj się jednym hasłem – Szacunek, do cholery! A oto moja ulubiona wersja tej piosenki – najlepsza wersja, jaką słyszałam.

4. Hey i Czas spełnienia. Jeśli nadal nie pamiętacie o tym, że życie jest jedno i warto przeżyć je najlepiej, jak sie da – posłuchajcie. 10 razy pod rząd, jesli macie ochotę. Ta piosenka idealnie ujmuje to, co czuję w tym momencie, jest wspaniala.

5. Shake it off, bejbe! Nawołanie do tego, by mieć wszystko gdzieś, jest jak najbardziej  porządane. Ja uwielbiam tę piosenkę i obudzona  w środku nocy zaśpiewam ją czysto niczym sopranistka chóru narodowego.

6. W dupie to mam. Po prostu.

7.So good. Staaaara piosenka Beyonce i jej grupy. Chyba z pierwszej płyty. W każdym razie chciałabym komuś ją kiedyś zadedykować. 🙂

8. Gdy chciałoby się pokazać facetowi środkowy palec w geście serdecznego pozdrowienia… Wtedy mozna sobie włączyć Irreplaceble i uśmiechnąć się do siebie w lustrze.

9. Chciałabym działać bez działania. Choc tak nie da się raczej nigdzie dojść… Ale czasem trzeba zostawić rzeczy takie, jakie są.  I dac sobie trochę powietrza.

10. Włączam sobie ,,Can’t stop’‘ Red Hot Chilli Pepper i czuję się, jakbym zjadłam całą tabliczke czekolady z orzechami.

11. Potrzebujesz uspokojenia, muzycznego ukojenia i miłych dźwięków. Dobrze jest – dobra piosenka. No bo przecież finalnie – jest dobrze, prawda?

12. Ostatnio moje ulubione video na YT – Sexual healing w wykonaniu bandy facetów. Ten z saksofonem jest mój! 🙂

13. I don’t care. Czasem trzeba umiec to powiedzieć i pojechać na wakacje z koleżankami. O!

14. Jutro przecież też jest dzień. Uwielbiam ten utwór, chociaż możecie wokalistki nie kojarzyć, ale to błąd. Fajna babka!

15. A jeśli to ja zlepić mam ten świat... Tak. Wystarczą mi dwie ręce. Wam też, na 100%.

16. Ta piosenka bardzo dosłownie odsłania to, co czuję w tym momencie i myślę, że okresla uczucia wielu kobiet. Przeczucie Pinnaweli.

17. I’m every woman! Dam radę, jak  nie ja to kto, do cholery?! 🙂

18. I love your smile Wojtka Mazolewskiego i Natalii Przybysz. Piosenka do marzenia o dobrych rzeczach.

19. Jak się czujecie? Ja się czuję jak Mary J. Blidge w Just Fine. 🙂

20. Last but not least. Hold on by Wilson Philips. U-wiel-biam. Tę piosenkę możecie brać dosłownie, bo jest konkretnie o tym, by się wziąć w garść.

Pamiętam, jak kiedyś, kiedyś miałam mocno stłuczone serce. Nie mogłam jeść, nie mogłam czytać, nie mogłam słuchac muzyki. Ale gdybym mogła i nie przyprawiałoby mnie to o mdłości, wrzuciłabym sobie te playlistę na ipoda. 🙂 Bo mam ipoda, fioletowego :))

PS Prośba o wypełnienie ważnej dla mnie ankiety. Dziękuję! <3

rodzicu4

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *