10 nowych inspiracji #15

No, witam w pierwszy dzień wiosny!

Potrzebujemy inspiracji jak ciepła. Potrzebujemy natchnienia, ładnych zdjęć, miłych słów, dobrej herbaty. Ja nasiąkam obrazami i dźwiękami jak gąbka… Zazwyczaj patrzę i słucham na zapas. Przede mną kolejny fajny tydzień.

Od tygodnia wstaję codziennie o 6:00. Nawet w weekend! Bo mam wtedy czas dla siebie i spokojnie zaczynam dzień, daje mi to uczucie, że panuję nad swoim kosmosem. Więc jak to czytacie, ja już od dawna jestem na nogach, piję pewnie drugą kawę z cynamonem i mam się doskonale.

Miłego dnia! Niech Wam wszechświat sprzyja! <3

A teraz 10 najlepszych rzeczy, jakie mogą Was spotkać w poniedziałek rano. Enjoy!

 1. Sportowe buty lubię. Tych z Ryłko nie miałam nigdy, nie wiem czemu omijałam ten sklep szerokim łukiem. Nie wiem. Bo ostatnio prawie wyszłam ze sklepu z tymi butami. Na te też mam wielką ochotę. Podobają mi się bardzo! Zastanawiam się, zastanawiam…
 2. Cudo, no cudo doskonałe. Nie wiem, gdzie taką kurtkę kupić, ale czuję, że byłaby dla mnie niczym druga, różowa, sztruksowa skóra.
 3. Czy wiecie, co się buduje pod Warszawą? Czy wiecie, gdzie niedługo będziecie wozić swoje dzieci, żony, kochanki? Gdzie będą wybierały się pielgrzymki z całego kraju? Hę? Noooooooo, poznajcie nową polską atrakcję, czyli wielki tropikalny aquapark. Wylęgarnia fok i 8 cud polskiego świata. 🙂
 4. Moja piosenka od kilku dni. Ta piosenka uruchamia pokłady energii, które natychmiast muszą być wyrażone ruchem ciała. To nie żart. Jedyne, czego się boję, to że nie będę umiała wytańczyć tej piosenki. Bo chyba bym musiała nauczyć się dzikiego tańca, żeby wykorzystać tę moc. Gdyby ktoś zechciał nauczyć mnie tańczyć tak… Nie mogę się oderwać.
 5. Lubię kubki. Jeden taki mogłabym mieć.
 6. Place zabaw dla dzieci są z reguły smutne, albo mocno standardowe, albo miały być fajne, ale coś poszło nie tak, albo przyszła zima i wszystko zrobiło się nagle szare, zepsute, brudne i niekompletne. W Pradze i w Budapeszcie widziałam super place zabaw, naprawdę fajowe, zadbane, otwarte dla każdego, dopasowane do dzieci w różnym wieku. Mam Córkę, więc zwracam na to uwagę.
  Ten plac zabaw robi wrażenie, szkoda, że raczej nie będzie nam dane z niego skorzystać, natomiast dobrze, że takie projekty powstają. Czekam na taki plac-domek zabaw w Gdańsku!
 7. Taki ten strój ,,mój” jest, szkoda, że gdybym go założyła, wyglądałabym jak ofiara losu. Jak bezkształtna, zagubiona ofiara losu. Niemniej jednak, granatowy i grochy uwielbiam. O, w domu mogłabym w takim paradować z kuchni do pokoju.
 8. Idealny chill-outfit. Wiem, jest wbrew temu, co piszą wszelkie life-sex-stylowe magazyny, że w domu to w peniuarach, bo facet nie może widzieć swojej kobiety w powyciąganym dresie, ale sorewicz – nie ma takiej opcji, dres to jedyna słuszna chill opcja. Kto jest ze mną? 🙂
 9. Marzę o swoim mieszkaniu, swoim miejscu na ziemi. Myślę o tym coraz częściej. Wyobrażam sobie, wymyślam. Duże okna, widok, delikatny szum miasta, mały ogród. Oto jedna z moich inspiracji.
 10. Niestety nie ma mnie w weekend w Trójmieście, ale gdybym była, to poszłabym na TEN spektakl. Występują w nim tancerze z You Can Dance, a wiadomo, że ja ,,love to dance” i oglądałam wszystkie edycje i uwielbiam. 🙂 Może wybierzcie się i potem mi opowiecie, jak było?  Tajemniczy Dom Komnat to pierwszy takiego rodzaju projekt w Polsce, który łączy w sobie interaktywną rozrywkę ze sztuką tańca oraz grą aktorską. W trakcie show widzowie stają się aktywnymi uczestnikami wydarzenia, przecierając własne szlaki próbując rozwikłać farsę, w jaką uwikłani są artyści. Ubrani w maski, przestrzegając zakazu rozmów mogą zwiedzać szereg pomieszczeń, w których równolegle odgrywane są sceny, a ważne komunikaty prezentowane są przez artystów mową ciała i muzyką. Za tym wyjątkowym wydarzeniem, które swoją premierę będzie mieć już 24 marca w Gdyni stoją utalentowani artyści – tancerze programu „You Can Dance – po prostu tańcz” z projektu Art Movement.
  24.3 spektakl jest o 21:00, a 25.3 o 18:00 i 21:00. 🙂 

Czy jest jakaś super rzecz, która powinna się pojawić w tym zestawieniu? 🙂 Dajcie znać w komentarzach, inspiracji nigdy za wiele, zawsze za mało! 🙂

 

 

10 komentarzy

 1. chyba się zwolnię z tej strasznej roboty i zacznę od nowa, bo mi dziady blokują tyle stron, że prawie żaden link nie działa i cierpię 😉
  BARDZO bym poszła na ten spektakl! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *