10 nowych inspiracji #117, czyli ,,Period” na Netflixie, Lady Gaga i miłość

Czujecie już wiosnę? Ja bardzo, bardzo. I ta świadomość – nadchodzącego ciepła – bardzo poprawia mi nastrój. To moja ulubiona pora roku. Mam nadzieję, że poniedziałek będzie pod tym względem dla nas łaskawy 🙂

  1. No to zaczynamy. Przemowa Lady Gagi po tym, jak dostała Oscara, to mój ulubiony filmik tego tygodnia. Napisałam o tym trochę więcej w sobotę. Natomiast macie dowód na to, że sukces nie spada z nieba. Sukces to cholernie ciężka praca. Lady Gaga jest tego doskonałym przykładem.
  2. Widzieliście dostępny na Netflixie ,,Period”? Bałam się, że to będzie film, który – wiecie – daje do myślenia na zasadzie ,,ale ten świat jest do dupy, tyle zła się dzieje, a ja tu siedze w macu i kawę piję i mam tampona, bo mogę”. Ha! Właśnie sprawdziłam, że na YouTubie też jest – oto link. Polecam Wam bardzo, trwa 25 minut i daje do myślenia, ale tak pozytywnie.
  3. Pozstańmy w klimacie netflixowym. Oglądalam w piatek ,,The zookeeper’s wife”, czyli po polski ,,Azyl” – Polacy umią w tłumaczenia jak nikt! Ale do rzeczy – smutny film, choć z happy endem, natomiast relacja człowiek-zwierzę piękna. Polecam!
  4. Oto wiedza – jak spać, gdy coś Ci dolega. Czyli pozycje do spania, gdy nas boli ciało. Skorzystam na bank!
  5. Nie wiem, co to za szampon, jednak wrzucam go Wam, bo opakowanie mi się bardzo, bardzo podoba. Just my type!
  6. Post o miłości. Ponieważ życie mnie zaskakuje, postanowiłam podzielić się takim momentem zachwytu nad człowiekiem, z którym mieszkam.
  7. Tekst o kobiecym alkoholizmie.
  8. Jakiś czas temu dostałam z prezencie słuchawki Fresh ‘n Rebel. Nigdy nie miałam bezprzewodowych słuchawek, ale postanowiłam Wam o tym napisać nie dlatego, że mi ktoś płaci – bo nie płaci – ale dlatego, że zrobiłam z tego patent na moje dziecko. Ina marudzi, że musi bawić się z kotem – słuchawki na uszach, bawi się i słucha i nie marudzi. Jedziemy do przedszkola – słuchawki na uszy i gotowe. Odliczanie czasu? Puszczam bajkę, która trwa 15 minut. Ostatnio te słuchawki towarzyszą nam wszędzie. Ina jest tak zajarana, że olała bajki do oglądania i wybiera te do słuchania. Fajny patent, prawda?
  9. Nie wiem, jak opisać ten projekt, ale zrobił na mnie wrażenie. Bombonierka, która opsuje dobrą i złą miłość. Ale mega pomysł!
  10. Kto mi zrobi takie podkładki pod talerze? Przepiękne! Chyba jednak nie zostanę minimalistką…

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *