jaka powinna być idealna dziewczyna dla mojego faceta?

Wiadomo – ave Ja. 
Gdy zapytałam Marka, jaka powinna być według niego idealna kobieta, powiedział, że powinna mieć duże cyce. Dobre sobie 🙂 Analogicznie do posta o idealnym facecie, nakazałam Markowi zastanowić się, jaka powinna być idealna kobieta / żona i czemu to akurat ja.


 • Powinna umieć gotować. Najlepiej być na wyższym smakowym levelu od jego mamy. Nie oszukujmy sie – facet jest rozdarty, niczym Konrad Wallenrod ma moralny dylemat i nie wie co wybrać – żonę czy matkę. Więc choć niech ten problem będzie z głowy. Czasem wystarczy kostka Knorra lub fartuch na goły tyłek. 
 • Powinna wiedzieć, kto trzyma władzę. Pilot to rodzaj męski.
 • Powinna pamietać, że legginsy to nie spodnie. Nic tak nie wzrusza, jak widok prześwitujacych gaci przez rozciągnięte i spłowiałe bawełniane rajty. Odruch wymiotny murowany.
 • Powinna być wyrozumiała. Gdy po 48 godzinach facet wraca do domu, bez portfela, komórki i górnej jedynki, niech zapyta ,,z czym kanapeczkę ci zrobić?”
 • Raz na jakiś czas powinna mieć dwie lewe ręce. A to kibel za nisko, żeby umyć, a to siatka za ciężka, żeby wnieść, a to pies nie po drodze, żeby z nim wyjść. 
 • Powinna smiać sie na Horych Doktorach i Dwóch i Pół. Niech da z siebie wszystko. 
 • Niech powie ,,kochanie, przełącz na euro sport, szóstą powtórkę Sekretów Chirurgii obejrzę kiedy indziej”.
 • Musi lubić kolegów swojego faceta.
 • Powinna lubić facetów, którzy piją piwo. Niech piwo będzie oznaką męskości. 
 • Niech sądzi, że foch to średniowieczna potrawa z drobiu, a ,,nie” to nowe ,,tak”
I co Wy na to? A raczej – co wasi faceci na to?

* inspiracja graficzna

16 komentarzy

 1. Uśmiałam się hahaha… Horych Doktorów chyba wszystkich widzieliśmy, a tv oglądamy przez internet, więc…jak leci Barcelona, to ustępuję, ale jak leci Przepis na życie, to M. mi ustępuje :D. Co do reszty, muszę się zapytać, jak wróci z pracy.

 2. Ja podobno jestem żona idealna i to nie tylko wg mojego męża. Wiem co to spalony i kiks 😛 tydzień bez piłkarskiej Ligii Mistrzów jest dla mnie tygodniem zmarnowanym 😛

 3. Zrobiłam wywiad. Co do dwóch lewych rąk, usłyszałam "Ty masz takie cały czas" 😉 Reszta, poza pilotem i legginsami, które T. uwielbia, bo mi opinają tyłek, się zgadza.

 4. Większość punktów spełniam, no ale aż tak bardzo wyrozumiała nie jestem. A co do punktu z euro sportem, to sama bym przełączyła bo uwielbiam piłkę nożną, bardziej niż seriale. Aha i myślę że usłyszałabym podobną odpowiedź jak ty na początku, tą o dużych cyckach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *