10 nowych inspiracji #98

Dzień dobry!

Dzisiejszy post niech będzie dla Was przypominajką (i dla mnie też), by cieszyć się z tego, co już się ma. Chcieć więcej to żaden grzech ani wstyd, ale to, co mamy, to dużo. Nawet to, że mogę napisać posta, a Wy macie czas, żeby go przeczytać, to dla mnie jest znak, że jednak bilans życiowy wychodzi na plus. Zawsze.

Dobreg dnia! <3

 1. Czasem mi się wydaje, że wersje piosenek pokazywane np. w The Voice są lepsze niż oryginały. No może w polskiej wersji nie ma takiego szaleństwa, jak w holenderskiej, bo tam jest totalny wypas, ale takie nagrania  ,,The power of love ” utwierdza mnie w przekonaniu, że nie zwariowałam.
 2. Nie wiem, czy jestem ostatnią osobą na świecie, która się o tym dowiedziała, ale… powstaje serial o Chyłce! Czyli serial na podstawie wspaniałych historii Remigiusza Mroza. Olewam Netflixy i inne cuda, czekam na ten serial od dziś najmocniej!
 3. Pisałam Wam kilka tygodni temu, że moim marzeniem jest lot do Londynu, by móc pójść na musical o Tinie Turner. I jak oglądam na Facebooku takie nagrania, chce mi się lecieć już teraz zaraz.
 4. Ostatnio myślałam nad tym, by kupić sobie jakiś takie wielorazowy kubek, cobym na przykład w Coście mówiła panu za kasą – nie, nie, nie, ja poproszę na wynos do swojego. I wchodzę na Pinteresta, a tu taki obsceniczny kubek. W sam raz dla mnie haha.
 5. Ile razy myślicie o tym, by rzucić swoje życie w cholerę i wyjechać w Bieszczady? Powiem Wam, że to byłby idealny plan, jeśli mogłabym sobie mieszkać w takim domku.
 6. Jestem przerażona ilością twórców internetowych. I że znam może 5% całości. Nie wiem, jakim cudem traiłam na Mamalama, ale podobają mi się te dziewczyny. Są zabawne, a tego mi w życiu potrzeba.
 7. Chodź, opowiem Ci o zbrodni. Jak już wiecie, korzystam ze Storytela i jestem nim zachwycona. A teraz moim uszom ukazała się seria, w której znani autorzy kryminałów opisują głośne polskie zbrodnie, a czytają je znani aktorzy, jak Stramowski, Bołądź, Bobrowski itp. Do tego będzie jeszcze serial! Albo audiobook do serialu, albo serial do audiobooka, nie wiem, ale liczy się efekt, prawda?
 8. Nastolatek rozłożył plastikową torbę w 3 miesiące. Siatki rozkładają się przez tysiące lat, a Daniel Burd zrobił to w kilka tygodni…
 9. Ale spoko pomysł. Wnuczek, żeby jego babcia piła więcej wody, zrobił jej… żelki. Żelki, które gaszą pragnienie, nawadniają organizm itp.
 10. Czy kupując ubrania zwracasz uwage na metki, na miejsce gdzie zostały uszyte? Ja nie zwracam, ale za to najczęściej kupuję w szmateksach… Mam tylko jeden dylemat. Czy nie kupując ubrań produkowanych np. w Indiach, nie zabieramy pracy tamtejszym ludziom? A jeśli zabieramy, to jaką oni mają alternatywę?

 

 

 

 

6 komentarzy

 1. Serie o Chyłce odkryłam 2 tygodnie temu dzięki Basi Szmydt, a zaraz po tym że będzie serial. Jakie było moje zaskoczenie gdy dowiedziałam się kto zagra główną role – podświadomie wizualizowalam sobie Cielecką jako Chyłkę , a to za sprawą serialu Prokurator, który serdecznie polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *