10 nowych inspiracji #71

Poniedziałek. Ostatni mój dzień w Londynie, zaraz wracam! Jestem tak zainspirowana, że w tym poście mogłabym fajnych rzeczy zmieścić i 100, ale nie chcę Was za bardzo utuczyć. Więc dziś skromnie, ale stabilnie. Piękna, okrągła dyszka.

  1. Muszę ten patent pokazać mojemu Tacie. Plastikowe butelki jako spoiwo na przykład przy naprawianiu mebli.
  2. Mamo Pracuj pyta, Tekstualna odpowiada. 🙂 Mówię o swojej pracy. Dla mnie to temat jak Lenin – wiecznie żywy. Mogę opowiadać bez końca.
  3. Ha! Do czego kobiecie getry. Do uprawiania sportu? NOPE! Zobaczcie sami. Reklama Nike okazała się po prostu rewelacyjna. 🙂
  4. Kawa bez mleka mi nie wchodzi, choć bardzo się staram. Ale przerzuciłam się ostatnio na flat white i już żadnego latte więcej nie chcę. A Wy jaką kawę pijecie?
  5. Dobra muzyka numer jeden na dziś. Jorja Smith i ,,Teenage fantasy”.
  6. Ponieważ sama lubię pracować w duetach, muzyczne duety podobają mi się dużo bardziej niż pewnie normalnie powinny 🙂 Znacie ,,Tell him” Celine Dion i Barbary Streisand? Słuchałam jej do znudzenia w 8 klasie podstawówki. :)) Do tej pory wzrusza mnie niesamowicie.
  7. Kolejna porcja muzyki. Tym razem talent show i głos dziewczynki, który… no sami zobaczcie. ,,And I’m telling you”.
  8. Jeny, znowu mówię o pracy, kasie i blogu. Jest popyt, jest podaż! Czytajcie z tego wszyscy! 🙂
  9. Piękny cover piosenki, która ma już pewnie kilkadziesiąt lat. ,,Right here” – zawsze ją lubiłam. Jeśli potrzebujecie czegoś lekkiego, klikajcie na zdrowie. Dobre na poniedziałek!
  10. Wyobrażam sobie, jak wchodzę do tramwaju w drodze do pracy w takiej kiecce. Jak pani. Jak szefowa. Widzę to. Mogłabym tak…

Miłego dnia, do zobaczenia za kilka godzin w PL! <3

PS Czytaliście już, za co kocham moją Dziewczynę? 🙂

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *