10 nowych inspiracji #65

Dzień dobry! W Gdańsku jest -6, co oznacza, że idzie wiosna. A przynajmniej ja już mogłabym chodzić z gołymi kostkami. Taki upał! 

I minął ten weekend jak z bicza strzelił. Nie najadłam się nim nic a nic. Ale przypomniałam sobie, za co lubię moje Dziewczyny i, co brzmi poważnie i banalnie, ale co jest w życiu ważne. Przynamniej coś mi tam w głowie dzwoni. 🙂

<3

  1. Tak trzeba żyć! Jak umie się być dzieckiem od czasu do czas, to znaczy, że jest dobrze! Zobaczcie tych panów – sama być się z nimi zabrała haha.
  2. ,,What if I go’‘ było kiedyś u mnie piosenką tygodnia. Ale TO wykonanie przebija wszystko.
  3. Krzysztof Gonciarz na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang. To jest tak dobre.
  4. Huśtawki w San Francisco – sposób na zmianę miasta w wielki plac zabaw? Pomysł fajny!
  5. Tydzień temu wrzuciłam tę piosenkę w inspiracje, a dziś wrzucam do niej teledysk. Doceniam to, że tam się tańczy, układ nie polega na ,,cycki, dupa, cycki moves”. Fajny jest!
  6. Ja wiem, że to materiał z listopada 2016 roku, ale do tej pory nie byłam łaskawa obejrzeć teledysku do ,,All Night” Beyonce. Lubię jej kobiece opowieści. Duża inspircja dla mnie.
  7. Lacoste zrobiło piękną akcję. Co za fajny pomysł! Wyproduktowało limitowaną ilość koszulek, na których zamiast firmowego krokodyla, jest naszywka z zagrożonymi gatunkami zwierząt. Tyle koszulek, ile zagrożonych osobników tego gatunku.
  8. Fotorelacja ze Stockholm Design Week 2018. Nr 1 u mnie lampy, a u Was?
  9. Wszytskim nowym kolekcjom w sieciówkach mogę i umiem się oprzeć. Ale do Oysho mam słabość. Na razie się trzymam i tylko oglądam zdjęcia online. TO mi się podoba i TO.
  10. Nawet nie wiem, jak Wam przedstawić Dinarę Kasko. To jest osoba, która robi ciasta, jest cukiernikiem, ale też możną ją nazwać architektem? Jej torty to coś więcęj. Jadłabym.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *