10 nowych inspiracji #60

Nowy tydzień, nowe możliwości, co?

Wiecie, że ja co tydzień naprawdę wierzę w to, co do Was tu piszę? Że poniedziałek, zaczynanie od nowa, że jest kawa, moc i coco jambo? Oby ta pewność mnie potrzymała choćby do środy.

Cholera z tą zimą, jak zaraz nie będzie jasno i ciepło, to wyląduje w wariatkowie. Bo mi się bardzo depresyjnie zrobiło!

  1. Ej, czy czekoladowy hummus może być dobry? Wygląda jak czekoladowy serek homogenizowany. Czyli wygląda tak, że poproszę raz i dokładkę!
  2. Jeśli zastanawiacie się, na co przeznaczyć 1% swojego podatku, już teraz namawiam Was, byście zapamiętali ten KRS 0000008800. Jeśli wesprzemy Stowarzyszenie Rodzin Pelikan, inicjatora akcji ,,Dziecko w Rozwodzie”, więcej rodziców będzie mogło wziąć udział w warsztatach, a dzieci – w terapii.
  3. Powiem Wam, że świat z lotu ptaka wygląda genialnie! To nie to samo co patrzenie przez szybkę samolotu. Sami zobaczcie, jaki widok mają choćby bociany, które odlatują do ciepłych krajów. :))))
  4. OMG, tym filmikiem moglibyście mnie torturować. 🙂 Zresztą, na YT jest pełno takich zestawień. Nic tylko ścierać ślinę z podłogi. Precz, dieto!
  5. Lubię tę kobietę. Gdy Michelle Obama mówi: live out loud, ja jej słucham.
  6. Czy viagra powinna być na receptę? I śmieszno, i straszno.
  7. Znam te wszystkie ,,udane” spoty namawiające do profilaktyki nowotworów. I nie mogę na nie patrzeć, smutne to takie albo zabawne na siłę. Wszystkim jest zabawnie, tylko nie kobietom. Brakuje nam w Polsce takiego luzu. Choć pewnie zaraz jakieś protesty by były…
  8. Jak wytłumaczyć pięciolatkowi rasizm czy handel niewolnikami, skoro samemu trudno to pojąć?
  9. Bardzo mi się podoba to okno z parapetem. Ciągnie mnie do takich wnętrz, gdzie okna są naprawdę duże i dużo świata przez nie widać. Plus piękna grafika na ścianie!
  10. Tata powiedział, że mi takie łóżko zrobi. Tego nie wiecie, ale przez 14 lat spałam na materacu na antresoli. <3

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *