10 nowych inspiracji #59

Dzień dobry 🙂 Co u Was?

Wy piszcie i czytajcie, a ja idę sobie kawę zrobić, bo inaczej bedę patrzeć w okno bez ruchu do południa. 

  1. Zauważyliście, że coraz głośniej i częściej mówi się o przemocy seksualnej? Jakby ktoś rozpruł worek z ,,akcjami” i nie można było powstrzymać zdarzeń. Efekt domina. Ale moim zdaniem to dobrze! Bo ja też nie chcę takiego świata dla mojej Córki.
  2. Bardzo możliwe, że już to kiedyś wrzucałam, ale trudno. Choreografia do ,,Love On The Brain” Rihanny to cudo.
  3. Natalia zdobyła Kilimanjaro. No, taka niby krótka informacja, ale zobaczcie, co tak naprawdę oznacza to zdanie. Brawo, Natalia!
  4. 5 pytań do Śliwki. Nie znacie jej? To poznacie. 😀
  5. Odkąd zrobiłam sama krem czekoladowy, który naprawdę smakuje jak Nutella, wszystkim się tym chwalę i namawiam! Masło orzechowe z prażonych orzechów laskowych + miód + kakao. Niemożliwe stało się możliwe!
  6. Piosenka na dziś. Taka, że jak potrzebujecie czegoś miłego i łagodnego, to ją włączacie i już Wam lepiej. ,,Paris In The Rain”.
  7. Od kilku lat marzę o opasce od Cosimy Borawskiej. Mam wrażenie, że to nie są rzeczy, które można sobie kupić tak po prostu. Tu musi być jakaś okazja, powód. Na razie tylko ogladam… 🙂
  8. To jest koszulka dla mnie. Idealnie pokazuje to, jak się ostatnio czuję. Czas wymienić baterie.
  9. Na stronie The Mother MAG dzieją się różne rzeczy, jedną z nich jest PRENUMERATA Magazynu naszego. 🙂 Namawiam usilnie!
  10. Wybrałam sobie kolejną sukienkę na lato. Choć obawa we mnie silna, że wiosna pojawi się dopiero w czerwcu. Nie zgadzam się!

PS Witam Was wszystkich dziś jako mama 5-latki. W Waszych życiach niewiele ta informacja zmieni, ale pomyślałam, że podzielę się z Wami tą wiadomością. Moja Córka ma 5 lat!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *