Dzień dobry!

Na wstępie komunikat – na live umówmy się w poniedziałek za tydzień. Chciałabym Wam zaproponować temat less waste / zero waste i czuję, że muszę jeszcze o tym poczytać, ok?

Czyli co, 13 maja, 21:00 na FB?

A tym czasem kilka fajnych newsów, informacji, linków. 🙂

  1. Po pierwsze, Flowmum stworzyła ebooka. FitFlowBook to idealna rzecz dla kobiet, które nie lubią tego, co widzę w lustrze. I nie chcą siebie zaakceptować, bo nie podobają się sobie i już! Flow pokazała, że chcieć to móc. Skąd wiem? Bo ją znam! Polecam Wam FitFlowBook, do 13 maja kosztuje tylko 49zł.
  2. Jakiś czas temu wrzucałam tu link do tej piosenki, ale przypadkowo znalazła mnie wersji live 🙂 Wrzucam więc i tę, bo bardzo mi się podoba.
  3. Co mnie jeszcze znalazło na YouTube? Kanał Nigelli! Uwielbiam ją, jest niesamowita. Możną ją oglądać łyżkami!
  4. Skończyłam oglądać 1 sezon ,,Wielkich kłamstewek’‘ na HBO i nie mogę się doczekać 2 sezonu. Reese jest niesamowita, uwielbiam tę aktorkę!
  5. Pytałam Was tydzień temu o filmy, które polecacie i padł tytuł ,,Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”. Ależ mi się podobał. Lubię ten klimat filmów. Polecam Wam bardzo. Frances McDormand dostała za tę rolę Oscara! Totalna wariatka!
  6. Bardzo podoba mi się ten materiał. Mogłabym mieć taką sukienkę. 🙂
  7. Słomki ze stali nierdzewnej! Chyba zaraz sobie kupię… 🙂 Less waste to coś, czemu warto się przyjrzeć!
  8. Znacie tego gościa z ,,Akademii policyjnej”? Tego, co tak śmiesznie mówił? No to koniecznie zobaczcie, jak wymiata. Rewelacyjny gość!
  9. Wiecie, że na stronie WWF można sprawdzić swój ślad ekologiczny? Pytania obejmują takie zagadnienia, jak jedzenie, transport, sprzęt elektroniczny. Sprawdzamy?
  10. Macie balkon? Ja mam i to bardzo fajny. 🙂 I od kiedy zobaczyłam taki balkonowy stolik, marzę o nim. Tylko że jest jeden problem – parapet (nie wiem, jak to inaczej nazwać) na balustradzie mamy bardzo szeroki!

PS Przypominam o wykładzie Joanny Chmury, który odbędzie się w Gdańsku 21 maja. ,,Rozwód: o wstydzie i odwadze’‘. Serdecznie zapraszam!

 

dobrego dnia! 🙂