Zrób to, no!

Niektóre hasła, zbyt często powtarzane, zaczynają żyć własnym życiem. ZRÓB TO, NO! jest jednym z nich, którym raczymy się nawzajem od miesięcy. Basia i ja.

Gdyby nie pewne, znaczne acz drobne ograniczenia, miałybyśmy już dwie knajpy, żłobek i second hand. A tak zaczynamy z tym, co mamy. Co możemy robić razem, gdy dzielą nas całe województwa, gdy pogadać to sobie możemy na fejsie, gdy nie możemy się ,,porealizować” na wspólnej kawie. Bloga możemy zrobić! Nasza baza, podstawa, pierwszy krok.
Baśka się ze mną nie pieprzy. Nie cacka i gdy uda mi się za bardzo popłynąć z resztkami swego malkontenctwa, zawstydza mnie pytając – ale czemu tego nie zrobisz? Zrób to, no!
I jaram się bardzo tym kolejnym punktem na swojej liście, której z przyjemnością poświęcam czas. Do pięciu razy sztuka, bo Zrób To, no! stawiam obok Mammazine, Love2Work, 12 piętra APM i Tekstualnej. Wydłużyłam dobę. Sen jest dla słabych 🙂    
Nie do wiary, jak to wszystko się dobrze układa. 
Jeśli kiedyś się zastanawialiście, być może, jak wyglądają nasze weekendy, Baśki i moje, wspólne. O czym rozmawiamy, co robimy, gdzie chodzimy, z czego się śmiejemy… znajdziecie to na Zrób To, no! . I będzie nam bardzo miło, gdy dołączycie. 
Ja to mam takie wrażenie, że otwierają się dla mnie nowe drzwi. Nie to, że idealizuję kolejny adres www, bo nie! Ale rzeczywiście jest tak, że warto po prostu zacząć coś robić, a konsekwencje tego ,,zrób to, no!” mogą być niesamowite. Od pokonania własnych ograniczeń, po poznanie osób, których słucha się z otwartą buzią i możliwości, które same nie podejdą, a którym trzeba wyjść na spotkanie.   
Idę zatem na spotkanie. Z Barbarą <3

a to foto zrobiła nam Hafijka, kilka miesięcy temu.
#najlepiej 🙂 
jesteśmy też na FB i na INSTA 🙂 

7 komentarzy

  1. Kochana mam sprawę..wybieram się do Gdańska co polecasz ? Top 10 się zmieniło, dodałabyś coś ? Szukam wszystkiego od restauracji, hotelu po atrakcję turystyczne. Wybacz za spam pod postem, ale pierwsze co mi się kojarzy z Gdańskiem to..TEKSTUALNA!
    Karolina

  2. Ostatnio malowałaś paznokcie na czarno: czy polecasz jakiś konkretny czarny? wyprobowany? a może inaczej: którego nie polecasz? Bo mam złe doświadczenia z ciemnymi lakierami a mam ochotę na ciemne paznokcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *