Ina love life

Love is in the air!
Każda łopatka z piachem, każdy krok po sopockim molo, każdy kęs gofra z cukrem pudrem, każdy taniec do piosenki z reklamy, każda pobudka i każda wieczorna kąpiel – to tu ukryta jest miłość Iny do świata. I świadomość, że tyle miłości, ile my jej okażemy, ona odda dalej. Już to robi, na swój uroczy sposób!

Kilka dni temu obudziła mnie całusami. To jedna z najmilszych pobudek w moim życiu. Chyba moja Córka mnie kocha! 
Ina okazuje miłość w różny sposób. Głaszcze po włosach, przytula, daje buzi, przybija pionę i żółwika. Czy ona w ogóle przestaje interesować się światem? Chyba jeszcze nie umie się przełączyć na tryb off – jej miłość do świata przejawia się w nieustannej uwadze, dotykaniu, sprawdzaniu, czy da się zjeść, mówieniu wszystkim ,,papa’’, rechotaniu. W każdym jej ,,nie’’ jest 100 razy ,,tak’’ dla lepszego poznania siebie i świata.Zrobiliśmy film z Iną w roli głównej. Za 10, 20 lat będzie na wagę złota.
Jeśli Wy też tak macie, że non stop nagrywacie czy fotografujecie swe dziecko, z obawy, że umknie Wam ten najpiękniejszy uśmiech, pierwsze złożone zdanie czy pierwsze pokazanie języka tacie – na stronie Bebiko znajdziecie konkurs. Wystarczy, że nagracie krótki filmik, jak Wasze dziecko okazuje miłość światu. Do wygrania profesjonalna sesja zdjęciowa – idealna, by zachować najpiękniejsze chwile na potem 🙂
Co ja robię, by na zawsze zachować te momenty, w których Ina okazuje tak wiele emocji? Prowadzę bloga 🙂 Ale to nie wszystko, rzecz jasna. Nagrywamy, fotografujemy, opowiadamy sobie 10 razy wieczorem, jaka dziś była fajna, chodzimy do niej w odwiedziny, gdy śpi. Nie umiemy się powstrzymać, choć też staramy się zachować umiar i nie chodzić z przyczepioną kamerką do czoła, by nagrywać 24h to, co Ina robi. 
Wy też możecie mieć świetną rodzinną pamiątkę – poczytajcie o KONKURSIE Bebiko i do dzieła! Powodzenia 🙂

U Kamili iAmelki również pojawił się FILM 🙂 Jeśli chcecie zobaczyć, jak mała Amelka wzrasta w miłości, kliknijcie 🙂 

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *