Dzień dobry! Hasło ,,Bój się i działaj” przyrosło do mnie, ale – co mnie cieszy – także i do Was. Poprosiłam więc moją siostrę (która zresztą jest autorką plakatów, które możecie kupić w moim sklepie), by zrobiła trzy projekty z tym hasłem. I dziś mogę Wam napisać: oto darmowe tapety do pobrania! Bierzcie i się inspirujcie. Cała przyjemność po mojej stronie!

Cieszę się, że to zdanie tak do Was trafiło. Mnie samej zajęło dużo czasu, by je przyjąć do siebie i zacząć faktycznie stosować tę wskazówkę w codziennym życiu. To właśnie to hasło jako pierwsze trafiło na moje plakaty, to też hasło, pod którym najczęściej mnie oznaczacie. No cóż – po raz kolejny napiszę, że cała przyjemność po mojej stronie!

Niech działa!

Plakat możesz sobie powiesić na ścianę. Ale nie weźmiesz go ze sobą. Stąd te grafiki, stąd tapety na komputer, tablet i smartfon.

Kiedy sobie uświadamiam, że czasem ludziom brakuje takiego małego bodźca. Albo inaczej – kiedy trafia do mnie to, że hasła motywacyjne rzeczywiście na niektórych działają, przypominają o celu albo dodają odwagi – w końcu Tekstualnej się udało, mnie też się uda. To mam ochotę robić więcej takich grafik.

Dlatego zapisz sobie grafikę, która Ci się najbardziej podoba. Wrzuć na pulpit. Patrz na to hasło codziennie. Bój się i działaj!

Bój się i działaj – czarne na białym

 

POBIERZ tapetę na pulpit komputera / tabletu

POBIERZ tapetę na telefon

 

Darmowe tapety do pobrania: brzoskwinia i róż

 

POBIERZ tapetę na pulpit komputera / tabletu

POBIERZ tapetę na telefon

 

Darmowe tapety do pobrania: różowy marmur

 

POBIERZ tapetę na pulpit komputera / tabletu

POBIERZ tapetę na telefon