Jak tam po zmianie czasu? 🙂 My spędziliśmy – dzięki tej dodatkowej godzinie – super leniwą niedzielę. Wiecie – wydaje ci sie, że jest już 11:00 i wypadałoby zrobić coś ze swoim życiem, a tu jest tak naprawdę 10:00 i wtedy człowiek czuje taką przyjemną ulge. :))

A teraz czas na poniedziałkowe inspiracje.

  1. Worki. Podobają mi się te ,,zwykłe”, niby z szarego wygniecionego papieru. To jest dla mnie chyba jedyna alternatywa dla doniczek. Lubię te stare, porcelanowe (czy cuś), o ładnym kształcie. Wczoraj byłam w Leroyu i na widok doniczek wywróciłam oczami. Brzydota aż piszczała. Pozostają mi tylko szmateksy.
  2. Za 2 miesiące będę przeżywała kryzys wieku średniego? To już? O matko! Co mam robić?
  3. I co my teraz zrobimy? Na czym będziemy jeść kiełbasę z gryla? Europarlament przegłosował zakaz jednorazowych przedmiotów z tworzyw sztucznych jak słomki, patyczki do uszu, patyczki do balonów, mieszadełka, kubki i talerzyki plastikowe. No i dobrze! Bardzo dobrze. Kiełbasa jedzona łapami będzie smakowała wybornie haha.
  4. Dzięki szczepionkom, Australia ma szansę wyeliminować raka szyjki macicy!
  5. Sztuka, w tym taniec, bardzo często pokazuje tylko te dobre emocje i sytuacje. Bo tak jest wygodniej i można się poczuć bezpieczniej. Zobaczcie ten taniec, pokazany na castingach do francuskiego ,,Mam Talent”. Nie można przestać oglądać.
  6. Dawid Podsiadło promował i sprzedawał swoją płytę w kiosku ruchu. Jak dla mnie BOSKI pomysł, bardzo doceniam.
  7. Taki domek i więcej nic. Obudzić się w takim łóżku, zrobić sobie kawę… a jeszcze gdyby padał deszcz. Tak! Niech jeszcze pada deszcz do tego.
  8. Stałam się dumną posiadaczką serum Miya. Wczoraj wieczorem użyłam go po raz pierwszy i poczułam taką ulgę, jakiej dawno nie czułam. I nie wiem, co w nim jest, ale polecam go Wam bardzo. Wiem, że jest drogi, ale od czego są listy do świętego Mikołaja.
  9. Starość trzeba szanowac i podziwiać. Dlatego lubię takie akcje.
  10. Jeśli szukacie przebrania na halloween, to ja mam dla Was znakomitą inspirację. 🙂 Jak Wam się podoba? 🙂