10 nowych inspiracji #97

Dzień dobry! Bo będzie dobry, prawda? Takiej pogody nie było nawet w lecie. Jestem przeszczęśliwa i nawet nastrój mi sie polepszył. Po weekendzie pełnym rozmów, spotkań i śmiechu, wracam do Was z fajnymi linkami. Jak co poniedziałek już od 97 tygodni! Wow!

  1. Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam patrzeć, jak ktoś tańczy. Wszelkie ,,jukendensy” mam w małym paluszku. Wrzucam Wam fajne nagranie z jednego z konkursów tanecznych. Jak widać, wall na FB jest źródłem nieustającej inspiracji.
  2. Taka reklama to nie reklama. To teledysk niemal. IKEA inspiruje w ten poniedziałek.
  3. Aga napisała do mnie kiedyś, czy nie chcialabym przyjechać do jej kawiarni w Gdyni ,,Ciuciubabka” i pogadać z innymi kobietami o życiu. Przyjechałam w dość ciężkim dla mnie dniu, lekko zmiętlona, zmęczona. Ale było naprawdę przyjemnie i wtedy poznałam ciepłą, piękną, inspirującą kobietę. Ta kobieta teraz chce wydać książkę, a ja chciałabym jej pomóc. Kliknijcie w link zbiórki. Pomożecie?
  4. Nie wiem, czy ja mam capsule wardrobe, chyba nie. Pomyślałam o tym, gdy w moje szafie zawisła wczoraj kolejna sukienka w kwiatki. Oczywiście, że chciałabym mieć szafę, że co z niej wyciągam, to pasuje nie tylko na mnie, ale i do siebie. Ale za bardzo w duszy grają mi cyganie, żebym umiała się tak dobrze zorganizować.
  5. Fajna lekka piosenka i niezły teledysk. Pamiętam, jak ta dziewczyna – Georgina Tarasiuk –  wygrała ,,Szansę na Sukces”. Ma rewelacyjny głos.
  6. Płaszcz godny jesieni. Do pracy zmierzałabym jak lord.
  7. I to jest ambient! Dobre pomysły to coś, co naprawdę potrafi mi poprawić humor.
  8. I to Wam się spodoba. Kolor Pantone, który jest potrzebny społeczości. Kolor, który się nazywa ,,Unignorable”. Zobaczcie filmik. A tu jest jeszcze strona całej inicjatywy.
  9. Wielki pies, który sika żółtą farbą na Orange County Museum of Art. Bad Dog!
  10. Dom nad jeziorem. Czasem sobie myślę, że im człowiek starszy, tym częściej jego marzeniem jest po prostu usiąść i patrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *