Wszyscy narzekali na jesienne lato, a mi pasowała ta pogoda ,,na bluzę”. No pasowała! Nie lubię upałów, oj nie lubię. Niech choć lekki wiater zawieje!

Dość narzekania. Trzeba się nastawić na nowy tydzień, prawda? Jest poniedziałek, można tyle zrobić! Do roboty!

  1. Krysia to ma głos jak dzwon. Takie to trochę udawane spontaniczne, ale efekt jest. Bardzo mi się podoba ta zaskakówka. Posłuchałabym ich w metrze.
  2. To jest tekst o szacunku. Tak mi się wydaje. I o tym, że mamy to, na co się zgadzamy. Przecież nikt Ci nie kazał, to po co to robisz?
  3. Lubię takie projekty. Piłabym, nawet jakby mi nie smakowało. Czasem sobie myślę, że jednak forma ważniejsza od treści. 🙂
  4. Czy w Polsce jest choć jeden taki plac zabaw? Bankowo są projekty, a realizacje?
  5. Rok temu wsiadłam do taksówki. Chłopak – z wyglądu ziom z osiedla – poświęcił pół sekundy, by się mi przyjrzeć i zamiast hiphopu zabrzmiało w aucie disco polo. #truestory A tu macie historię chłopaka, który zrobił plejlisty na Spotify według typów pasażerów jego ubera.  Fajne!
  6. Wolne dziecko. Patrząc na to zdjęcie przypomniałam sobie Inulę, która rok temu na Olsztyn Green Festival tańczyła, gdy śpiewała Natalia Przybysz.
  7. Nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego sami. Potrzebujemy wsparcia. Dlatego od dziś na mojej tapecie ląduje to hasło.
  8. Jak już jestem przy remontowych inspiracjach… Znalazłam takie zdjęcie. Surowa, wyrwana ściana, nie wiem, jak to nazwać. Ślad po ścianie? Kurcze, wygląda bardzo stylowo! Co o tym sądzicie?
  9. Do szczęścia nic więcej nie potrzeba. Prócz wolnego weekendu, domku z widokiem na morze i kawałka pustej plaży. Prawda?
  10. No zobaczcie, jakie cudne. Dobrze jest pokazywać dzieciom, że o nich pamiętamy. Bo pamiętamy codziennie. Kto z Was od września zacznie dawać dziecku owoce z naklejkami z sekretnym hasłem? :))