10 nowych inspiracji #79

Dzień dobry!
Wracam do Was niczym sumienny komornik. Co poniedziałek jestem, o 8:00 rano. Przynoszę Wam gazetę do łóżka. No może lekko przesadziłam, ale wiecie, co mam na myśli.
Witam Was bardzo serdecznie w 79 tygodniu mojego cyklu. To razem daje 790 inspiracji. W życiu nie byłam tak skuteczna!

Gotowi?

  1. George Michael jak zrobi cover, to… a raczej jak robił, to… Słyszeliście Roxanne w jego wykonaniu?
  2. Jak to oglądąm, to ciarki biegają po moim ciele jak oszalałe. I za to lubię talent show wszelaki. Żałuję, że nie mam 10 lat, by móc poprosić mamę, by zapisała mnie na porządne taneczne zajęcia.
  3. Czasem mam na to ochotę. Wziąć długopis i sobie coś… Nie ma to jak być swoim własnym prywatnym dizajnerem. A potem w szafie mieć wszystko takie.
  4. Och, słuchajcie tego wszyscy! Cover Man Down Rihanny! Ja nie wiem, która wersja podoba mi się bardziej, ale skłaniam się właśnie ku tej.
  5. Nie wiem, czy tak jak ja lubicie sobie podygać przed lustrem, gdy nikt nie patrzy. Jeśli lubicie, to może Was ten układ zainspiruje hahahahahah. Jest super, ale kto to powtórzy?
  6. Historia tej firmy przypomina scenariusz filmu. Farmaceutka, która przez 40 lat dopracowywała recepturę kremu, razem z synem stworzyła firmę farmaceutyczną, która podbija rynek prawdziwie naturalnym kremem, niosącym ulgę noworodkom. Po latach okazuje się, że krem ma swoje zastosowanie również na rany po tatuażach, urazy skóry sportowców, a także atopowe zapalenie skóry.
  7. Nowy film do obejrzenia się szykuje! Z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem. ,,A star is born” – po tych 2 minutach mam ochotę zobaczyć całość jak najszybciej.
  8. Ale to jest piękne. Wielki bukiet na Broadwayu. Bardzo żałuję, że w Polsce, w Gdańsku, takich ambientowych akcji jest mało. Nasze miasto na to zasługuje!
  9. To jedna z piękniejszych inspiracji, jakie wrzuciłam w ramach tego cyklu. Poduszki. Chciałabym mieć każdą jedną, choć nie położyłabym się na żadnej, nigdy.
  10. Mam marzenie. Ubranie chroniące przed komarami podczas warmińsko-mazurskich letnich wieczorów i nocy. Na przykład taka bluza. Tej bluzie nie umknąłby żaden owad. Tyle par oczu…

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *