10 nowych inspiracji #73

To jest wyjątkowy poniedziałek, bo pierwszy w moim mieszkaniu. Nie zamierzam o tym nie pisać, bo każda komórka mojego ciała się cieszy. I to bardzo, bardzo.

I choć jestem zmęczona jak koń po westernie po weekendowej przeprowadzce, to nie zapomniałam o Was. Mam 10 nowych inspiracji. Zapraszam, są tu dla Ciebie!

10  najlepszych inspiracji tego tygodnia:

 1. Ulubione zdjęcie. Zobaczcie koniecznie. Jest z wczoraj…
 2. Ale fajne, ale piękne, ale eco! Bambusowe szczoteczki do zebów.  Bardzo mi się wizualnie podobają, bardzo!
 3. Czego to ludzie nie wymyślą… Ale coś Wam powiem. Ulżyło by to wielu ludziom, którzy pracują na stojąco. Kiedy coś takiego wprowadzą na rynek???
 4. Dobrze, że się o tym mówi. Kampania ,,Kocham. Szanuję” to bardzo dobra rzecz. Oby było o niej głośno.
 5. Znacie piosenkę ,,Controlla” Drake’a? To posłuchajcie tego coveru w wykonaniu Mura Masa.
 6. Wczoraj poznałam moją idolkę. Serio. Obejrzałam na Netflixie odcinek ,,Chef’s Table” z Christiną Tosi. A potem obejrzałam na YT kilka nagrań z nią. Normalnie niebo! Niebo w gębie. Ta kobieta robi słodycze! Chciałabym kiedyś zjeść jej ,,Crack Pie”.
 7. Ta wersja ,,Sky Walker” jest tylko na Spotify, nie mogłam jej znaleźć nigdzie indziej. Nie odrywam się od tej piosenki od kilku dni. Wspaniała!
 8. Czasem tak mam, że potrzebuję ,,wrócić do korzeni’, czyli zacząć jeść zdrowo. A przynajmniej moja głowa potrzebuje tej świadomości. Jak już się odkopię z kartonów, chcę spróbować pieczonego kalafiora z orzechami.
 9. To że mam długie włosy, już zapewne zauważyliście. Ja też to dostrzegam i co tydzień obiecuję sobie, że zacznę coś z tym robić. Od dwóch tygodni myślę, by zrobić sobie taką fryzurę. Przecież jest prosta, wiec czemu wciąż mam koka na czubku głowy? Marnotractwo.
 10. Chciałabym mieć marokański dywan. Zakochałam się w nich na Pintereście. Tu jest kilka fajnych: ten, ten, ten, ten i ten także.

4 komentarze

 1. To jest odrobinę dziwne cieszyć się tak ze szczęścia kogoś, kogo się właściwie nie zna ale nic na to nie poradzę 🙂 Gratuluję z całego serca nowego, własnego Domu ! ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *