10 nowych inspiracji #66

Może tego nie widać po tym poście, ale skręca mnie aktualnie z emocji, łydki mi drżą, kawa nie jest mi potrzebna, nie śpię od 5:00.

Dlaczego tak jest, wytłumaczę w inspiracji #1

 1. #2 drukowany numer The Mother MAG jest już w Empikach. Dokładnie od teraz, od dziś, od poniedziałku 12 marca. W Empikach i na naszej stronie, do kupienia onlineW #2 numerze: rozmowa z Jagą Hupało o jej córkach, o pracy i wizji macierzyństwa; niedziela z Martą Szulawiak-Turską, która opowiedziała nam i o Top Model, i o programie ,,Seks – kup teraz’’ i o swojej miłości;  rozmowa z mediatorem rodzinnym Agnieszką Tulin-Kardaś i psychologiem Agnieszką Dżaman, inicjatorkami akcji ,,Dziecko w Rozwodzie’’ ze Stowarzyszenia Rodzin Pelikan; rozmowa o tym,  że depresja to nie jest pogłębiony smutek. Historia mamy, która wróciła z piekła; opowieść o macierzyństwie przed wojną, instrukcja obsługi cyklu menstruacyjnego dla dużych dziewczyn, kilka rad, jak odpocząć na Karaibach od Basi Szmydt, wywiad z Uciekającymi Matkami Polkami, czyli historia kobiet, które chciały żyć, ale bez swojego dziecka, historia o instytucji, jaką jest… Oprah Winfrey, raport o kobietach w IT. I wiele, wiele więcej! Obiecuję – jest dużo do czytania!#themothermagteam
 2. Utwór z ,,Upiora w operze” w wersji beatboxowej. Ej, to jest fajne! Totalnie nie wiem, ja on to robi. Fascynuje mnie to. 😀
 3. Jedna z piosenek, którą bardzo, bardzo lubię, z 1988 roku, w nowej wersji. ,,Teardrops” by Rudimental! Fajny klimat, brakuje tylko grilla, wiosny i zapachu karkówki w papryce. Mega!
 4. 25 najbardziej mocnych zdjęć. Mój komentarz jest tu zbędny.
 5. Podobają Wam się lalki Barbie Shero? Jako mama dziewczynki przyjmuję takie akcje z pocałowaniem w rękę. Za nami już rozmowy zaczynające się od ,,mamo, ja tego nie mogę, bo to jest dla chłopców”. Im więcej role models, tym lepiej. Super, że Martyna Wojciechowska została wyróżniona.
 6. Mokry kolodion brzmi trochę jak tytuł filmu erotycznego, a to technika robienia zdjęć. Takich bardzo bardzo retro. Znajomy robi takie zdjęcia, jeśli jesteście akurat w Trójmieście – sprawdźcie.
 7. Haha era chudych patykowatych modelek się kończy. Dlaczego? Bo kobieta przyszości będzie niska i korpulentna! Uśmiałam się czytając ten artykuł, choć logicznie na to spoglądając -trochę racji w tym jest.
 8. Uwielbiam cały ten obrazek. Spodnie, buty, skarpetki, okulary. Wszystko ,,moje”.
 9. O całowaniu. Dlaczego się nie całujemy i dlaczego powinniśmy robić to częściej. 🙂
 10. Lubię mądre teksty w piosenkach. I teledyski nieoczywiste. Drewno.

8 komentarzy

 1. No zachęciłaś mnie tym raportem o kobietach w IT 🙂 Chyba zajdę do Empiku przy najbliższej okazji!

  Bardzo to jest fajne, że piszesz te posty w poniedziałki. Jak zaczynam rano pracę to zawsze zaglądam poczytać i umila mi to ciężki start po weekendzie 🙂

 2. Zdjęcia rozłożyły mnie na łopatki. Ryczałam jak bóbr. Dziękuję, że pokazujesz nam takie rzeczy.

  Też rozpoczynam poniedziałek od twoich inspiracji. To taki przyjemny i potrzebny moment dnia. Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *