Dzień dobry 🙂 Wracam do Was po weekendzie prawie offline i po łącznie kilkunasty godzinach w trasie. Ale było fajnie!

PS o 21:00 na Instagramie live o tym, że złoty środek jest najlepszy!

Na dobry początek dnia i tygodnia i wszystkiego – 10 fajnych linków.

  1. Każda z nas jest Polką przy garach! Ale Polka jest nią bardziej. :)) Aga stworzyła przeprzepiękną książkę. Jest tak dopracowana, że aż skręca. Masz do wyboru albo ebooka, albo książkę. Cokolwiek wybierzesz, nie zawiedziesz się. Bo to nie tylko przepisy i fotografie. Tam jest styl tej pani, co jest autorką tego wszystkiego. Jak ona opisze Ci zupę, to masz ochotę ją jeść do Bożego Narodzenia. Polecam Wam serdecznie!
  2. Jeśli będziecie gdzieś na targach staroci czy innym cudnym takim miejscu, i zobaczycie taką komodę, proszę natychmiast do mnie zadzwonić!
  3. Zrobione z recyklingu. Na tyle lekkie, by dzieci mogły je nosić, ale na tyle solidne, że dorosły człowiek może na nich usiąść. Oficjalne krzesła NYC Design Pavilion na Times Square podczas NYC Design Week 2019.
  4. Tę dziewczynę na pewno znacie z The Voice of Poland. Dawno jej nie słyszałam. Fajnie zrobiła piosenkę Dawida Podsiadło.
  5. Gadżet, który każda kobieta powinna mieć w torebce. Plus za fajne opcje kolorystyczne. 🙂
  6. Myślę, że to żadne odkrycie. Ale fajna przypominajka – takie coś można zrobić samemu w domu. A przynajmniej tak mi się wydaje.
  7. Jeśli dobrze liczę w pamięci, lato jednak zbliża się wielkimi krokami. Czas pomyśleć o leżakach na balkon. 🙂 Tylko nie byle jakich, ale takich!
  8. Na szczęście nie zastanawiam się, jak ma wyglądać moja kuchnia i łazienka, bardziej zastanawiam się, kto ją zrobi. A chcę takie coś o.
  9. Dobra pupa nie jest zła! 🙂
  10. O! I taką ścianę chciałbym mieć! Nie inną, taką. Może Inie się spodoba i pozwoli zabazgrać ścianę w jej pokoju, jak myślicie?

To wszystko! Poniedziałek czas zacząć!

 

PS Jestem na Instagramie, a Ty?

 

Na dobry początek, @tekstualna