Dzień dobry po pierwszym prawie wiosennym weekendzie.

Można już chodzić bez kurtki… tylko czasami, ale można. Czyż to nie wspaniale?

Żebym nie zapomniała –  oto 10 fajnych inspiracji na poniedziałkowy poranek Dobrego dnia!

  1. Zacznę od tego, że lubię być zorganizowana. Jeśli Ty też lubisz, to zapewne spodoba Ci się planer, który pojawił się w moim sklepie. Kupujesz raz i drukujesz, ile chcesz. Piszesz, ile chcesz i planujesz, ile chcesz. 🙂 ZOBACZ TUTAJ, koonieeczniee.
  2. Oh Wonder to był mój ulubiony zespół kilka lat temu. To na ich koncert w Gdyni zabrałam malutką Inutkę. A teraz znalazłam o nich film na YouTubie. Bardzo mnie inspirują.
  3. #budzimyKasie. Akcja, na którą chcę zwrócić Twoją uwagę. Kasia potrzebuję pieniędzy na… wybudzenie. Jest samotną mamą dwójki maluchów. I jest bardzo dzielna.
  4. Guinnevere Shuster zrobiła wspaniałe fotki psów, by zwiększyć ich szansę na adopcję. Są genialne, a psiaki jeszcze lepsze!
  5. Oreo wprowadziło ciasteczka inspirowane ,,Grą o tron”. 😀 Kto by jadł? 🙂
  6. Genialny pomysł! Jak zrobić sypialnię, gdy masz w mieszkaniu tylko jeden, ale za to duży pokój? Oto podpowiedź. I do tego moja ulubiona płyta!
  7. ,,Our planet”, serial dokumentalny na Netflixie, w którym się zakochaliśmy. Jak oni to nagrali? Jestem pod wielkim wrażeniem. Plus – fajnie razem rodzinnie oglądać, zamiast bajek na przykład.
  8. Jak Ci się podoba dmuchany labirynt? 🙂 Jak dla mnie – bomba! Na pewno byłby oblegany w lato, przez zmęczonych zwiedzaniem turystów.
  9. Ten ,,apartament” jest podobno na wynajem, bo znalazłam go pod hasłem ,,best airbnb”. Także nie zwlekaj, bukuj! 🙂
  10. Drzwi idealne. Szukam takich do naszego mieszkania. Ktoś coś?

 

Pa! 🙂