10 nowych inspiracji #121, czyli kredenso-stół i ,,Sexual Vibes”.

Witam Was wiosennie. Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że jest już wiosna, choć w Gdańsku wieje jak jasna cholera. Ale to nic. Jest SŁOŃCE, czego chcieć więcej?

Przed Wami świeża lista inspiracji. Niech Wam się dobrze klika!

  1. Zaczynamy od czegoś zabawnego. Znacie ,,More than words”? No to ta wersja spodoba Wam się bardzo. Have fun.
  2. Historia sukcesu. Na 100 procent. Lauren Simmons to najmłodsza, pełnoetatowa brokerka na Wall Street. Przeczytajcie jej historię.
  3. Któraś szuka pracy? Nasa szuka ochotniczek do leżenia w łóżku przez dwa miesiące. Ja bym się zgłosiła, gdyby nie to, że za daleko. No i to serio chodzi o leżenie. A dajcie spokój!
  4. Jestem fanką tego wykonania. Przesłuchałam na YouTube każdy cover w ich wykonaniu. Jak Wam się podoba ,,Waterfall”?
  5. Nie wiem, czy zauważyliście, ale można się zapisywać na mój newsletter. Powinien się pojawić formularz na głównej stronie. Widzicie? Zapisaliście się? 🙂 Ale fajnie.
  6. Mamy w domu nowy mebel. To kredenso-stół. Możecie go zobaczyć tutaj. Bardzo się cieszę, bo fajnie jest mieć duży stół, na którym każdy ma miejsce.
  7. Idzie wiosna. Więc może taki talerz sobie sprawić?
  8. Zaczyna się Restaurant Week! Dokładniej zaczyna się 3. kwietnia, potrwa do 17. Można zrobić sobie rundkę po knajpach, które mijało się tylko w drodze do pracy i zjeść coś wyjątkowego. Polecam!
  9. Podobają mi się te drzwi. Zastanawiam się nad takimi w naszym domu. Zdecydowanie sklejka to ,,moja rzecz”.
  10. Podejrzewam, że ta piosenka będzie letnim hitem 2019 roku. Ja jej słucham non stop. Już czuję w powietrzu zapach pieczonej na grillu karkówki..

Dobrego dnia! 😀

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *