10 nowych inspiracji #119, czyli Jackson pedofil, dewiant R Kelly i budweiser.

Dzień dobry, cześć!

U Ciebie też była wczoraj prawie wiosna? W Gdańsku prawie była i to ,,prawie” dobrze mi zrobiło. Ale to wczoraj, dziś jest poniedziałek – według wielu, najgorszy dzień w tygodniu – więc i dla Ciebie, i dla nich, 10 fajnych linków.

Dobrego dnia!

 1. Budweiser odświeżył swoje reklamy z lat 50-tych – tak, te najbardziej seksistowskie.  Feministki by miały używanie… Teraz lepiej? 🙂
 2. Ale mnie rozbawiła ta informacja. Normalnie będę dziś kurczakiem. Niech mi tylko ktoś podskoczy.
 3. Ale ciekawe schody! P. planuje antresole, ale schody będziemy mięć inne. 😉
 4. Rozpływające się kubki. Taki prosty, a taki fajny pomysł. Kupiłabym biały, a Ty? 🙂
 5. Tak – uwielbiam starocie! I też jestem fanką szperania w piwnicach, ale też na portalach internetowych, zdarza mi się zerkać w stronę śmietników, gdy widzę, że np. ktoś wystawił talerze… Ale czy bym chciała, by moje mieszkanie składało się tylko ze staroci?
 6. Pracuj sprytniej, nie ciężej! Hahhah ten filmik jest super. Bierzmy przykład!
 7. Podoba mi się ten materiał obiciowy. Pasowałby mi do koncepcji mieszkania, bo teraz mieszkanie nasze to ,,graj piękny Cyganie”. A to jest takie spokojne, minimalistyczne. Ładne!
 8. Bardzo podoba mi się jej styl i ten zestaw ubrań. Czekam na lato.
 9. Oglądaliście ,,Leaving Neverland”? To jest bardzo ,,fajny” dokument. Fajny, czyli ciekawe, sensacyjny, taki ,,wow”. I myślę, że ważny dla wielu rodziców. Mi przypomniał o tym, by ufać sobie i mieć córkę na oku, zawsze. I żeby szczęścia i akceptacji szukać w sobie.
 10. Z felietonu Jakuba Żulczyka dowiedziałam się jeszcze o filmie ,,Surviving R Kelly”. Warto ten artykuł przeczytać. Chociaż człowiek zastanawia się, na jakim świecie żyje.

Dzień dobry!

 

A co Ciebie ruszyło w minionym tygodniu? 🙂

3 komentarze

 1. Teksi, dzień dobry!
  Tak, wczoraj było pięknie na dworze, wyciągnęłam nawet swoje conversiaki! 😀 I byłyśmy w papugarni! Cudne miejsce <3
  Śmietnik, tudzież hasiok w mym regionie 😉 Lubię kwiaty. Ale mam koty i, oszczędzam, wiadomo 😀 Idę raz z Grubym na spacer, patrzę, na hasioczku stoją dwie doniczki ze storczykami. Tak, wzięłam 😀 Dziś mam piękne storczyki 😀
  Vamos kurczaki! W kupie siła!
  Kubki – oliwkowy!
  Tak, tak, tak, stylówa w moim klimacie! <3

  Pogodnego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *