10 nowych inspiracji #113, czyli płyta Tango, Hotel Europejski i antresola 

Dzień dobry!
Przeczytajcie te punkty uważnie, bo mam tu kilka naprawdę ważnych i fajnych linków.

Ale przede wszystkim – dzień dobry w poniedziałek! Do piątku zostało tylko 5 dni!

  1. Na wstępie wielka do Was prośba. Chciałabym, byście pomogli Oli, która zbiera na rehabilitację kręgosłupa. Olę znam, odkąd dołączyła do mojej grupy na FB, czyli ponad 2 lata. Pamiętam nawet, jaka byłam dumna, gdy się okazało, że jedna z ,,grupianek” pojechała Oli ugotować obiad, bo tak bolały ją plecy, że nie mogła wstać. Dumna byłam z tego ,,girl power”. Okazało się, że stan Oli jest tak poważny, że nie można już dłużej czekać, a Ola ma synka, z którym chciałaby iść na spacer. Choćby spacer. Do uzbierania jest jeszcze 15 tys zł. To niewiele, jeśli pomożemy wszyscy. Także to jest moja główna inspiracja na dziś – pomoc Oli. Pomożecie pomóc? <3
  2. Hej! Wiesz, jak się robi iglo? Ja nie wiedziałam… do tej pory. Fajna ciekawostka!
  3. Znacie płytę ,,Tango’‘? Najpierw zachwyciła mnie piosenka ,,Fast food”, którą usłyszałam u Basi, a potem z ciekawości włączyłam całą płytę. Podoba mi się!
  4. ,,Przyznam szczerze po raz pierwszy kupiłam The Mother Mag. Czytam. I powiem jedno róbcie to co kochacie, robicie to dobrze!  Ostatnimi czasy czułam się taka zagubiona, szczęśliwa ale czegoś wciąż mi brakowało. Czytając to pismo czuje się troszkę tak jakbym rozmawiała z samą sobą, z dobrym przyjacielem. Kurde no nie wiem co mam tu jeszcze napisać. Moja dusza unosi się w powietrzu Hahah 🙂 Pryśko I Love You i całą resztę mądrych głów które wreszcie piszą coś z sensem i wnoszą coś więcej w moje życie.” Oto recenzja The Mother MAG. Paula napisała to na naszym facebooku po lekturze #4 numeru. Bardzo, bardzo cieszą mnie takie Wasze opinie, których jest coraz więcej. Dziękuję w imieniu całej redakcji!
   Zresztą – sami sprawdźcie, o czym piszemy w The Mother MAG. #4 numer z hasłem ,,w górę” i grafikami Porysunki na okładce możecie kupić TUTAJ.
  5. Położyłabym się. Tutaj.
  6. Nowa piosenka, która mnie nosi. Znacie ją?
  7. Tu jest jakby luksusowo! Tu, czyli w Hotelu Europejskim. Wow!
  8. Piosenka piosenką, ale podoba mi sie teledysk. W końcu bez wicia się z gołymi cyckami.
  9. Jestem fanką kobiecych relacji. Dlatego ta grafika tak bardzo mi sie podoba. Dacie lajka?
  10. Inspiracje ,,antresolowe” same wpadają mi w oko. Ta akurat jest w pokoju dziecięcym, ale to co.

 

11 komentarzy

 1. Teksi, dzień dobry!
  Mało, bo i możliwości finansowe w tym momencie życia mam małe 😀 Ale zawsze to cegiełka naprzód w uzbieraniu całości 🙂
  Ta piosenka Sama też za mną chodzi 😉 A Ritę, no cóż, mogłabym zaprosić na ciastko 😀

  Dziarskiego dnia!

 2. Monia, robisz kawał dobrej roboty!
  Nigdy nie uczestniczyłam w takich zbiórkach, nie ufałam, uważałam, że mnie nie stać. Zmieniłam zdanie, mała cegiełka poszła. Takimi gestami, małymi krokami zmienia się świat.

  To niesamwite, jaką moc ma girl power! W zeszłym tygodniu założyłam post w grupie – odzew dziewczyn był ogromny, codziennie, po kilka razy czytam ich rady.
  Próbuję pozbyć się genu ofiary, dziś umawiam się do psychologa, aby w końcu mieć siłę pozbyć się raz na zawsze ze swojego życia kogoś, kto nie jest dla mnie dobry. W sobotę ścięłam włosy, których mąż mi “nie pozwalał”. Boję się i działam! Trzymaj kciuki!

 3. Wspomogłam Olę drobną sumą rano, a teraz chciałam zerknąć jak postępuje zbiórka i jest napisane, że zrzutka została wyłączona przez organizatora. Nie wiesz co to znaczy?

  1. To znaczy, że dobra dusza wpłaciła dziś 15 tysięcy i zbiórka się zakończyła!!!!!!!!!!! Jest 100% potrzebnych na rehabilitacje!

    1. Jednak nie działa. Tak jak Kamila napisała została wyłączona przez organizatora. Ale pokazuje, że zostało uzbierane 29% z potrzebnej kwoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *