10 nowych inspiracji #106

Hello! Piszę do Was chora jak ta lala. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak chora. Na szczęście choć zdrowia brak, 10 inspiracji jest na czas.

Dobrego dnia. I dbajcie o zdrowie!

  1. Piękne selflove. Posłuchajcie Earthy Kitt. Oglądam i się uśmiecham.
  2. Nie macie jeszcze prezentu pod choinkę dla siostry, mamy, żony, narzeczonej, córki, partnerki, konkubiny, przyjaciółki, kumpelki? Namawiam Was serdecznie na voucher na prenumeratę mojej dumy – The Mother MAG. Voucher jest prześliczny (Emilka projektowała, a jakże!) i gwarantuje Wam prezent, który nie zniknie (nie zostanie zjedzony), nie utuczy (chyba, że głowę refleksjami) i nie będzie stał na telewizorze i się kurzył. A da setki minut z naprawdę dobrą lekturą. To co? Jak będzie? 😀 LINK do vouchera TUTAJ.
  3. Nie wiem czemu, ale żal mi kasy na pościel. Nie to, że śpimy w jakiejś porwanej, ale raczej w takim ikeowym standardzie. Ta pościel wpadła mi w oko i to bardzo. Pasuje mi.
  4. O matko! Podobno… gdyby wszystkie pajątki ,,skumały się” ze sobą, mogłyby nas zjeść w rok. Nas, czyli ludzkość.
  5. Lubię takie akcje. Gra karciana dla rodziców (i nauczycieli) ,,Nastolatek plus internet”, która pomaga budować dobre nawyki związane z byciem online. Link jest do zbiórki. Pomóżcie! Fajny projekt!
  6.  Wrzucam Wam artykuł o klęsce klimatycznej, o której pisałam w TYM POŚCIE. Co o tym sądzicie?
  7. Jeśli się zastanawicie, po kim Ina ma imię, to przeczytajcie ten artykuł.
  8. Natura jest genialna. Zobaczcie to nagranie. Niesamowite, jak to wszystko jest połączone, jak wszystko ma na siebie wpływ. Magia.
  9. Inspiracja prosto od Czytelniczki (dziękuję!). Bardzo ważny, prawdziwy, wzruszający i dający do myślenia spot IKEA.
  10. Uwielbiam oldschoolowe reklamy, szczególnie te dedykowane kobietom. Tak, uważam, że kobiety są stworzone do latania!

 

 

 

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *