10 nowych inspiracji #104

Grudzień. Dacie wiarę, że już grudzień? Dopiero co się zaczął 2018 rok. Jeszcze nawet nie zaczęliśmy postanowień noworocznych spełniać. A tu już trzeba szykować nowe!

To jak z poniedziałkowymi inspiracjami. Wciąż mnie zaskakuje fakt, że jest niedziela i trzeba pisać o nowych. 😉

  1. I to jest najlepszy prezentownik, jaki widziałam. Korzystacie w ogóle z takich podpowiedzi? Ja chyba najpierw zarządzę pisanie listów do Mikołaja. Wtedy dowiem się wszystkiego. Chyba. 😉
  2. Fajny jest świat, w którym robi się coś dla innych. Coś, co robi różnicę. Jak te kolorowe protezy.
  3. Taki kicz, że będę musiała to obejrzeć. Oczywiście że chodzi o ,,Aquamana”. 🙂
  4. Moja ulubiona ostatnio piosenka. ,,Struggle”. Nie umiem jej skategoryzować, zostawiam to Wam. 😉
  5. Ale tę piosenkę doskonale umiem skategoryzować. Gdy jej słucham, czuję sie jak Milagros na dyskotece. Wspaniała jest. Tylko czemu wcześniej jej nie słyszałam?
  6. Nie powiem Wam, o co chodzi w tym filmiku, nie będę psuć Was zabawy. 😉
  7. Polka wrzuciła wpis z przepisami na świąteczne praliny i uważam, że należą jej się pokłony. Jadłabym, a raczej żarła, gdybym jadła slodycze oczywiście. Ale może zrobię na Święta?
  8. Postanowiłam wrzucić coś jeszcze ,,do myślenia”. Granice dwóch światów.
  9. Hahahha i to jest naprawdę fajowe! Jak dorośli faceci łagodzą strach chłopca przed fryzjerem. 😉
  10. Wczoraj na instagramie prowadziłam live. Zapisałam go – mowa była o związkach i miłości – więc jest do obejrzenia jeszcze i dziś. Macie ochotę – wpadajacie na instastories na www.instagram.com/tekstualna.

 

_________________________________________________________________

Hello!

Słuchaj! 🙂

Jedną z większych przyjemności blogera jest kontakt z Czytelnikami. Trochę tu nas jest, nie znam jednak wszystkich. Jeśli jesteś tutaj po raz kolejny, to znaczy, że trochę się już znamy i lubisz mnie czytać. Mam więc prośbę – poznajmy się, skomentuj wpis i pogadajmy. 😉

Jeśli ten wpis Ci się spodobał i czujesz, że spodoba się też Twoim znajomym – będę wdzięczna, jeśli udostępnisz go na Facebooku.

Bardzo rozmowna jestem też na Instagramie. Rozkręcam się na Instastories (powoli, ale jednak), bywam też namiętnie na moim fanpage’u, a także na grupie ,,Bój się i działaj’’.

<3

 

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *