10 nowych inspiracji #102

Dzień dobry cześć!
Piszę do Was o 6:00 rano. Dziś jadę na dziewczyński po-weekend do Bydgoszczy i stwierdziłam, że skoro nie muszę się spieszyć, napiszę w poniedziałek rano. Lubię poniedziałki.

Przed Wami 10 fajnych linków.

  1. Zaczynamy od fontanny. Jest piękna i musicie ją zobaczyć. Pokazuje gest, który moja córka uważa za ,,bardzo kobietowy”. 😀
  2. Nie widziałam bardziej szczerego wywiadu. Uwielbiam Chylińską. A teraz to już najbardziej.
  3. Gdy znalazłam te ( i te, i te) tatuaże na Pintereście, pomyślałam, że taki chciałabym mieć. I zaczęłam się zastanawiać, które zdjęcie z dzieciństwa bym wybrała. Każde, nawet paździerzowe zdjęcie, wyglada wspaniale!
  4. Pierwsza Doba Bez Smogu. Czyli kampania mówiąca głośno o tym, jak fatalną jakość powietrza mamy w Polsce.
  5. Filmik dla tych, którzy boją się latać. Chętnie bym sobie posłuchała przed startem takiego pana. 😀
  6. Widzieliście już ten filmik, na którym mały niedźwiadek wspina się pod górę? Na pierwszy rzut oka to ,,czysta natura” i ,,jaki piękny miś”, ale czytałam komentarze o tym, że niedźwiedzie nie miały wyjścia, bo uciekały przed dronem…
  7. Ola rysuje bo lubi. Moja znajoma robi rodzinne kolaże. Ja to tak nazwałam, choć pewnie terminów można do tego dobrać mnóstwo. W kazdym razie Ola postanowiła w końcu spróbować żyć z tego, co lubi robić. A lubi rysować. Odwiedźcie ją koniecznie!
  8. Zbliża się koniec roku, influencerzy robią kalendarze. Z różnym skutkiem. 🙂 No chyba że chodzi o nowości Jacka Kłosińskiego. Notesy, które zamieniają plan w działanie. Podoba mi się to bardzo!
  9. Niedługo wszystko będziemy robić z folii, tyle jej jest. Nawet sztukę. 🙂
  10. Mieszkanie, dom. Surowe, ale przytulne. Jak Wam sie podoba taki loft?

 

Dobrego dnia! <3

 

_________________________________________________________________

Hello!

Słuchaj! 🙂

Jedną z większych przyjemności blogera jest kontakt z Czytelnikami. Trochę tu nas jest, nie znam jednak wszystkich. Jeśli jesteś tutaj po raz kolejny, to znaczy, że trochę się już znamy i lubisz mnie czytać. Mam więc prośbę – poznajmy się, skomentuj wpis i pogadajmy. 😉

Jeśli ten wpis Ci się spodobał i czujesz, że spodoba się też Twoim znajomym – będę wdzięczna, jeśli udostępnisz go na Facebooku.

Bardzo rozmowna jestem też na Instagramie. Rozkręcam się na Instastories (powoli, ale jednak), bywam też namiętnie na moim fanpage’u, a także na grupie ,,Bój się i działaj’’.

Let’s talk!

PS Dobrego dnia! 🙂

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *