fbpx

Monika Pryśko

Monika Pryśko - Tekstualna

Reżyserka, Archelożka czy Reporterka, jakie jest Twoje podejście do życia, ale także do wyrażania emocji?Reżyserka, Archelożka czy Reporterka, jakie jest Twoje podejście do życia, ale także do wyrażania emocji?

Na pewno znasz osoby, które dobrze się czują w każdym towarzystwie i bez problemu mówią o tym, czego potrzebują. Jestem też pewna, że są wokół Ciebie osoby, które potrzebują dużo czasu, by komuś zaufać, nie są skore do zwierzeń i raczej nie są fanami plotkowania przy winie. Widzisz, każdy z nas jest inny, ale łączy nas jedno — potrzebujemy wyrażać swoje emocje, potrzebujemy być wysłuchani i słyszani, potrzebujemy czuć akceptację, gdy jesteśmy sobą.


Zastanawia mnie, jakim typem jesteś? Reżyserką, Archeolożką, czy może Reporterką? Czy jesteś typem „po trupach do celu” czy może „wszystko w swoim czasie”? Gdy się złościsz, jesteś furią, czy może umiesz liczyć do dziesięciu i rzadko tracisz równowagę? Wypełnij ten quiz i dowiedz się, co możesz zrobić ze swoją złością, swoim gniewem, by Cię nie blokował, a pozwalał rozwijać się dalej i żyć spokojniej. 

Podaj niezbędne informacje