wrzesień u tekstualnej

Wrzesień aktywny, wrzesień krakowski. Jeszcze nie jesień, już nie lato. Odkąd się skończył, zrobiło się jakby poważniej. Zanim rzucę się w jesienny wir wydarzeń, pokażę Wam, jaki miałam wrzesień w tym roku. 

BLOGI

Convoy. Ten blog był moją wielką pomocą, gdy prawie 3 lata temu zaczynałam prace w agencji reklamowej. Inspirował mnie we właściwym kierunku, jeśli mogę tak to nazwać. Ten typ bloga niebezpiecznie odciąga od pracy,to prawda, no chyba, że jego monitorowanie jest pracą… wtedy jest się mega szczęściarzem, że pasja to praca i praca to pasja 🙂
W międzyczasie zapomniałam o tym blogu i niedawno do niego wróciłam. Boję się go trochę, bo niesamowicie zjada minuty, a ja tych minut i tak mam mało.

Vintage for kids. Dzieciom chciałoby się zapewnić wszystko, co najlepsze. A przy okazji przelać na dziecko nasze inspiracje, nasze spojrzenie na styl. Naturalnie, że to, jacy jesteśmy i choćby jak się ubieramy, odbija się na dziecku 🙂 Myslę, że niejedna z Was zacznie teraz buszować po sklepach internetowych w poszukiwaniu perełek. W końcu nasze dzieci sa tego warte! 🙂 Ten blog jest pełen ładnych i stylowych rzeczy dla najmłodszych. Myślę, że małej Matyldzie i Marysi się spodoba:)

MUZYKA

I Follow Rivers w wykonaniu Filipa Rychcika.Słucham tego non stop, i on nawet nie wie, jaką ma zdolną chórzystkę 🙂 tu, w Gdańsku.

WYWIAD

Rozmowa w Zwierciadle z Natalią i Pauliną Przybysz. Kilka tam temu robiłam wywiad z Natalia Przybysz, na kilka godzin przed jej koncertem we wrocławskiej Mleczarni. Razem z Agatą i Ewą, bardzo przejęte, najpierw czekałyśmy na Natalię, a potem udawałyśmy, że mamy luza. Pamiętam, że Natu wydała mi się introwertyczką, bardzo dziwną osoba, w pozytywnym sensie oczywiście. Nie było spoufalania i klepania po pleckach, nie powiem, żebym czuła się wybitnie swobodnie podczas tej rozmowy. Ale ten wywiad, w Zwierciadle, bardzo mi sie podobał, bardzo…

FILMY

Ladies. Kocham. Ten film znam na pamięć, a moge oglądać raz za razem. Jest genialny, śmieję się w głos za każdym razem. Ostatnio był w tv i ubawiłam się po pachy.

DIY

Torba z frędzlami by E for Event. Jeśli lubicie formułę 2w1, albo coś z niczego, albo handmade… to Wam się spodoba. Sama była zdziwiona, jak dobrze to wyszło. Drugie życie wielkiej teczki, która przezimowała ze 3 lata w szafie, dopiero się zaczyna. Wróżę tej torbie życie pełne wrażeń 🙂

WWW

Strona dla mistrzów skrolowania 🙂 Fontwalk to niezły spcaer, ale przede wszystkim niezły pomysł!

WYDARZENIE

Oczywiście SWAP książkowy w Gdyni.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *