Uff, napracowałam się. Czy teraz czas na fajrant? Nie, chyba jeszcze nie. 🙂

 

Kilka dni temu dostałam pytanie od Danki Piaseckiej, czy sama kupiłabym swój własny kurs ZATRZYMAJ GNIEW. I wtedy zaczęłam liczyć w głowie sytuacje, w których te metody, opisane w kursie, wyprostowały mi nastrój i zapobiegły kłopotom.

Było ich mnóstwo.

Setki.

Gdyby nie ta metoda, nie umiałabym zachować twarzy.

Gdyby nie ta metoda, pewnie żyłabym teraz w konflikcie z tatą mojej córki, fundując jej dorodną traumę.

Gdyby nie ta metoda, byłabym nieszczęśliwie zakochana, bo mój ukochany nie wytrzymałby ze mną ,,ani chwili dłużej”.

Gdyby nie ta metoda, nie wiedziałabym, co czuję, bo nie umiałabym poukładać własnych myśli.

 

***

Czasem mam wrażenie, że praca nad sobą nigdy się nie kończy. I chyba faktycznie tak jest! Jesteśmy jak studnia bez dna rzeczy, które chcielibyśmy zmienić, poprawić, nauczyć się, przepracować. Chcemy czuć spokój, ulgę, pewność i bezpieczeństwo. Tylko kto nam to da? Nikt, jeśli sami sobie tego nie damy.

Tak było z gniewem. Moim gniewem, nie Twoim.

Kiedyś wydawało mi się, że wszystko mam poukładane, że jest dobrze. Ale to ,,dobrze” zostało przykryte przez emocje, które uruchamiały się nagle, pod wpływem chwilowego stresu czy niepewności. Nagle złość zalewała mi rozsądek i liczyło się tylko to, co ja czuję, co ja mam do powiedzenia. Moje liczyło się najbardziej. Moje zranione uczucia, moje złe wspomnienia, moje traumy, moje oczekiwania. Kto chciałby, by główną rolę w jego życia grała złość? Nikt.

Kilka lat temu, dokładnie 7, znalazłam na to swój sposób. To było dla mnie naturalne, bardzo proste, intuicyjne. Dzięki temu umiałam zatrzymać złość i skoncentrować się na rozwiązaniu, nie na działaniu w afekcie.

Więcej nie zdradzę. Reszta opisana będzie w kursie. 🙂

 

 

Ale dziękuję dziś sobie za upór w szukaniu rozwiązań i za zdrowy rozsądek, w tym całym życiowym szaleństwie!

Stworzyłam kurs ZATRZYMAJ GNIEW, kurs dla kobiet, które chcą żyć spokojniej.

Ten kurs to dobry impuls, by wyjść ze schematu, w którym to gniew, złość i frustracja kierują Twoim życiem, Twoimi relacjami i karierą. 

 • Zrozumiesz, jak bardzo opłaca Ci się wprowadzić harmonię między emocjami a ciałem
 • Poznasz sposób na bezpieczną pracę z trudnymi emocjami
 • Odkryjesz, jak być znów kochającym rodzicem i wspierającym partnerem
 • Odzyskasz spokój
 • Znów poczujesz, jak to jest być wysłuchaną i zaakceptowaną 

 

Dla kogo jest kurs ZATRZYMAJ GNIEW?

 

dla zakochanej osoby, która nie chce stracić miłości życia

Nowy związek to dobra motywacja, by zadbać o zdrowe relacje. Jeśli masz trudne doświadczenia z poprzedniego związku i przerzucasz na obecnego partnera traumy z przeszłości, ten kurs pomoże Ci odzyskać nad sobą kontrolę i jednocześnie kontynuować obecny związek ze świeżym podejściem.

dla osoby, która chce być dla dzieci wsparciem i wzorem

Rodzicielstwo nigdy nie było banalnie proste, wręcz przeciwnie! Więc jeśli zdarzyło się, że puszczały Ci nerwy i obrywało się Twoim dzieciom, wiedz, że to znak, by ogarnąć temat swojego gniewu.  Twoje dzieci nie są odpowiedzialne za Twoje niepowodzenia, zły dzień w pracy czy kłótnie z partnerem. Przepracuj swój gniew, okiełznaj go i ciesz się spokojnym rodzicielstwem.

dla osoby, która się rozwodzi i chce zadbać o siebie

Rozwód, zaraz po śmierci bliskiej osoby, to najbardziej stresujący etap w życiu. Wiążą się z nim naprawdę silne emocje, a gniew, żal, frustracja i poczucie bezsilności to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie daj się sprowokować, nie trać czasu na gniew, tylko go przepracuj.  To od Ciebie zależy, jak bardzo dasz się ponieść trudnym emocjom.

dla osoby, która przeżywa w pracy wiele stresów

Zmęczenie, codzienny stres, wyzwania, które przerażają odpowiedzialnością, mogą powodować uczucie frustracji. Nie pozwól, by gniew rozsiadł się w Twoim organizmie na dobre. A może być on spowodowany coraz to większym zakresem obowiązków, niezrozumieniem ze strony przełożonych i zespołu, złą atmosferą w biurze, niepowodzeniami i poczuciem porażki i osamotnienia. To jest dobry czas, by to wszystko sobie poukładać!

dla osoby, która dopiero uczy się dbać o siebie

Dopiero od niedawna świadomie zaczynasz o siebie dbać i inwestować w swój rozwój? Gratuluję dobrego wyboru! Gniew to emocja bardzo silna, która wpływa na to, jakie związki tworzymy, jak funkcjonujemy w grupie, jak reagujemy na stres. Żeby iść dalej, najpierw trzeba zrobić gruntowne porządki wewnętrzne. 🙂

dla osoby, która przeżyła ciężkie chwile

Jeśli za Tobą trudny czas, a wciąż towarzyszy Ci poczucie niezrozumienia, niesprawiedliwości, zmęczenia, ten kurs pomoże Ci nazwać swoje uczucia, uporządkować je, a przede wszystkim uwolnić. To niezdrowo trzymać w sobie złość i frustrację, daj sobie ulgę!

dla osoby, która wciąż wkurza się o to samo

Wiesz, dlaczego wciąż denerwują nas te same sytuacje i rzeczy? Bo musimy je uporządkować! One się nie zmienią, póki my się nie zmienimy. Jeśli zaniedbujemy swoje poczucie harmonii, te irytujące rzeczy i zdarzenia będą powracać i powracać, a my będziemy się wciąż denerwować i złościć. Dziś jest dobry dzień, by przełamać ten męczący schemat!

dla osoby, która czuje żal i złość do swoich rodziców

Relacje z najbliższymi bywają polem walki. Każdy z nas pamięta z dzieciństwa sytuacje, które odbiły się na jego samopoczuciu i które zaburzyły poczucie własnej wartości. Do tej pory, mimo że jesteśmy już dorośli, wielu z nas pielęgnuje żal do swoich rodziców, obwiniając ich za swoje niepowodzenia. Dość! Jesteśmy tu po to, by żyć po swojemu. Czujesz złość i żal? Więc pracuj z tymi emocjami, by móc oddychać pełną piersią i cieszyć się z życia, zamiast wspominać wciąż to, co już nie służy.

dla osoby, która jest bardzo wrażliwa i nie radzi sobie z emocjami

Wrażliwość to wielka zaleta, sprawia, że jesteśmy bardziej czuli na otaczający nas świat. Ale też wymaga od nas większej uważności na swoje potrzeby. Nie zawsze trzeba mierzyć się z wyzwaniami ostro i bezlitośnie, warto pracować nad sobą we własnym rytmie, na spokojnie. Ten kurs pozwoli Ci na pracę z gniewem w domowym zaciszu, z narzędziami, które wesprą Twoją wrażliwość.

dla osoby, której ciało wzywa o pomoc

Na samą myśl o tym, że idziesz do pracy, boli Cię brzuch? Masz częste migreny, ale zupełnie nie wiesz, z jakiego powodu? Źle się czujesz, choć wyniki badań mówią, że jest wszystko w porządku? To Twoje ciało pokazuje Ci, że pali się czerwona lampka i że Twoje emocje potrzebują uwagi. Zauważ swój gniew, zaopiekuj się nim i sobą.

 

 

Sprawdź pakiety!

 • e-book z kursem, w formacie EPUB, MOBI i PDF
 • 5 drukowanych kart ćwiczeń z projektami Emilii Pryśko
 • notes
 • kojące nagranie, dzięki któremu łatwiej się skoncentrujesz
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • tapety i grafiki motywacyjne

KUP TERAZ ZA 315 ZŁ

***

 • książka ,,Bój się i działaj”
 • plakat ,,Bój się i działaj”, w formacie A3
 • plakat ,,Nie wierz w cuda, w siebie wierz”, w formacie A3
 • e-book z kursem, w formacie EPUB, MOBI i PDF
 • 5 drukowanych kart ćwiczeń z projektami Emilii Pryśko
 • notes
 • kojące nagranie, dzięki któremu łatwiej się skoncentrujesz
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • tapety i grafiki motywacyjne


KUP TERAZ ZA 400 ZŁ

***

 • e-book ,,Rozwód na spokojnie”
 • e-book z kursem, w formacie EPUB, MOBI i PDF
 • 5 drukowanych kart ćwiczeń z projektami Emilii Pryśko
 • notes
 • kojące nagranie, dzięki któremu łatwiej się skoncentrujesz
 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • tapety i grafiki motywacyjne


KUP TERAZ ZA 400 ZŁ

***

 

Mój kurs to połączenie kursu online z kursem offline. Zdecydowałam się na taki wybór, ponieważ chciałabym, by ten kurs dał uczestnikom DOŚWIADCZENIE. Nie chciałam tworzyć samych plików internetowych, które łatwo odłożyć na ,,kiedyś tam”. Dlatego ważnych elementem kursu ZATRZYMAJ GNIEW są karty pracy, w formacie A5. Na każdej karcie jest ćwiczenie. By przejść do karty nr 2, musisz wykonać ćwiczenie z karty nr 1. W pakiecie otrzymasz także zeszyt, w którym wypełnisz tych 5 ważnych zadań.

Karty zostały zaprojektowane przez moją siostrę Emilię Pryśko. Naszą rozmowę o tych projektach możesz zobaczyć TUTAJ.

 

***

 

Dlaczego ZATRZYMAJ GNIEW?

Nie chodzi o to, by nie czuć gniewu. Nie chodzi też o to, by udawać, że go nie ma.

Przez hasło ,,zatrzymaj gniew” rozumiem zatrzymanie spirali trudnych emocji, zatrzymanie tego nakręcania się, które więcej zabiera, niż daje. Zatrzymanie schematu, który nie służy.

Gniew, złość, frustracja to potrzebne emocje, które nam coś komunikują. Ale gdy jest ich w naszym życiu za dużo, tracimy balans, gubimy harmonię i tracimy zdrowie. Dlatego te trudne emocje należy umiejętnie wypuszczać z organizmu. Nie negować, nie ukrywać, a uwalniać, wypuszczać.

Kurs ZATRZYMAJ GNIEW  tego właśnie uczy — jak uwalniać gniew, by życie było spokojniejsze.