Oto efekty naszej pracy

Satysfakcja i zmęczenie. To czuję ja, Bogna, Marysia, a przede wszystkim Tatowy Marek, który od kilku dni spał po 4h, by wszystko zapiąć na ostatni guzik.Tatowy dokonał cudu zbierając nasze pomysły w jedno i nadając im realnego, graficznego kształtu i… stylu.


Pod tym śmiesznym tytułem kryje się blogowa książka kucharska. Specjalna, bardzo autorska, bardzo nadmorska. Nie znajdziecie tam typowych przepisów świątecznych, ale jestem pewna, że przekonacie się do nich i zrobicie we własnych kuchniach!
Całe nasze dzieło możecie podziwiać TU. Fotografie to dzieło SubObiektywnej Agnieszki, naszej mistrzyni! Mitte – chleb i kawa udostępniło nam swoją cudną, klimatyczną przestrzeń, dziękujemy! 

Drugi numer, przedświąteczny. Jesteśmy z tego niebywale dumni. Powstało coś z niczego, dzięki Waszej pomocy – blogerek!  W tym numerze poczytacie o świętach według E for Event, Nishki, Żelikowskiej, Caribulife, The Polka Dot Project, Venili Kostis i Pauliny z From Movie to the Kitchen. Przepytaliśmy także Natalię Hatalską i Basię Szmydt. Bobofashion jak zawsze stylowo, a Moje Twory Przetwory – pysznie! Muszę wspomnieć także o Agacie i jej pięknym grudniu oraz o przepisie Razowych Ciasteczek. To wszystko i wiele więcej TU, w grudniowym numerze naszego internetowego dziecka – Mammazine!

17 komentarzy

  1. pękam z dumy! :* z Was, że takie jesteście och i ach i że tworzycie coś co same chciałyście mieć na półkach, ale nigdzie nie mogłyście dostać. Z siebie, że kilka słów ode mnie pojawia się w grudniowym numerze. Na sentymenty mnie przy okazji wzięło i sobie właśnie przypomniałam pierwsze maile, które z Tobą wymieniałam 🙂 Pamiętasz ? 🙂

  2. Cuda tworzycie!Zazdraszczam. Działania, otoczenia takich fajnych człowieków i wogóle. Trochę mnie to motywuje do podziałania na swoim poletku.Marzy mi się ciepła klimatyczna księgarnia z fajną ofertą edukacyjną dla dzieciorów. Muszę to ugryźć!

  3. Wow – magazyn, książka kucharska, cóż jeszcze w tych waszych głowach siedzi. Jak widać posiadanie małego dziecka nie spowalnia, ale czasem wręcz przeciwnie:)

  4. jestem zachwycona tym pomysłem!!!! super artykuły, piękne zdjęcia!!! świetny pomysł, gratuluję kreatywności i takiego zapału. Jesteście świetne!!!!

  5. Gratulacje dla grafika ktory składał gazetę (mąż?) Też zajmuję się składaniem tylko w moim przypadku nie mam zbytnio pola do popisu bo muszę działać na zakupionych przez wydawnictwo projektach – makietach :/ Tak, że ten.. zazdroszcze możliwości wykazania się.

    bbik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *