Najlepsze seriale nie zawsze do mnie trafiają. Z serialami mam problem. Te ,,najlepsze seriale” czesto mi się nie podobają. Żaden nie dorównuje ,,Prison break”. A tak serio (choć to też było serio), mam sentyment do tych seriali sprzed 10 lat, jak ,,Lost” czy ,,Six feet under”. Może dlatego, że mam z nimi jakieś wspomnienia? A teraz tych seriali jest tak strasznie, strasznie dużo, że nawet, jak mi umknie gdzieś sezon, to nie robi mi to?

Czy oglądam seriale!? Tak, codziennie. Serio – codziennie wieczorem ,,coś leci”.
,,Leci mi”, gdy gotuję, gdy sprzątam, gdy pracuję. Lubię, gdy coś mi szumi.

Nawet z tego powodu sobie ,,dorosły” internet sprawiłam, za 50zł miesięcznie.

Jakie są te najlepsze seriale?

Nie wiem, jak to jest, ale tworząc ten wpis (zainspirowana oczywiście postami innych blogerek, a jakże) okazało się, że nie jestem jakoś specjalnie wierna serialom. A jedyny tytuł, o którym mogłabym napisać, że oglądam od 1 do ostatniego odcinka, to… ,,Greenleaf”. Zdecydowanie mój typ serialu. ,,Greenleaf” to taka ,,Dynastia” czarnoskórych. Wszystko dzieje się w Kościele, gdzie wiara miesza się z kasą. Intrygi, przestępstwa, rodzinne tajemnice, zdrady, historie z przeszłości. Bardzo podoba mi się ten serial, bardzo. Właśnie obejrzałam 3 sezon i wiem, że będzie 4. Czekam!

Jestem fanką Żulczyka i dobrze o tym wiecie. ,,Ślepnąc od Świateł” nie obejrzałam do końca. I nie dlatego, że mi się coś nie podobało. Nie chciałam oglądać końcówki. 🙂 Wiecie – uciekam przed złymi wiadomościami. 🙂

Serialem, który obejrzałam w całości i czekam na dalszy ciąg, jest też ,,The Crown”. Ten serial jest po prostu piękny, tak wizualnie. Fajnie się też ogląda, bo jest na podstawie prawdziwych wydarzeń, więc widz zastanawia się, czy serio tak było?

,,Rojst” zaczęłam i nie skończyłam. Myślę, że jestem w połowie, ale totalnie nie ciągnie mnie, by obejrzeć więcej. Nie wiem, dlaczego, bo z ręką na sercu – podobał mi się!

Jestem po dwóch odcinkach ,,Opowieści podręcznej”, ale na więcej mnie nie stać.

Serialem, który kiedyś oglądałam z dziką radością, był ,,The Good Wife”, ale zdecydowanie moim faworytem jest ,,The Good Fight”, której bohaterką jest naprawdę fajowa babeczka. Kto oglądał, ten wie. 🙂 Ale też, mimo tego że bardzo lubię ten serial, nie obejrzałam 100%. Za to obejrałam cały ,,Unabomber”. Fajny!

Lubię seriale na Netflixie o gotowaniu. Polecam ,,Salt Fat Acid Heat”. To jest też ulubiony serial mojej Iny – ogladamy go razem. Już trzy razy obejrzałyśmy odcinek o tłuszczu. 🙂

Bardzo interesujący był dla mnie serial ,,Undateables”, czyli o… randkach osób niepełnosprawnych. Interesujący i wzruszający.

O. Zaczęłam niedawno, za sprawą P., oglądać ,,Grę o tron”, którą omijałam skutecznie przez lata szerokim łukiem. I nawet mi się podoba, choć musi być mi ten serial włączony, żebym go kontynuowała. Sama go sobie nie włączę. Wiecie, o co mi chodzi? 🙂

Seriale, które zaczęłam, np. obejrzałam pierwszy sezon, ale już z drugim mi nie po drodze, to: ,,Annie”, ,,13 reasons why”, ,,Westworld”, ,,Outlander”… Też tak macie?

Nawet nową ,,Dynastię” zaczęłam, ale nie jest to format dla mnie do zjedzenia. Tak samo, jak ,,Gossip Girl” – dynamika tych seriali powoduje u mnie panikę. Nie jestem w stanie ich oglądać.

Seriale, które mam ochotę obejrzeć, to ,,Wielkie małe kłamstewka”, ,,Tajemnice Laketop” i ,,Uwikłaną” z Jennifer Lopez.

Jakie wdug Ciebie są najlepsze seriale, które powinnam obejrzeć? Jaki mi się spodoba?

Jakie seriale Wy oglądacie?

 

PS zobacz moje ulubione cytaty z filmów.

_________________________________________________________________

Hello!

Słuchaj! 🙂

Jedną z większych przyjemności blogera jest kontakt z Czytelnikami. Trochę tu nas jest, nie znam jednak wszystkich. Jeśli jesteś tutaj po raz kolejny, to znaczy, że trochę się już znamy i lubisz mnie czytać. Mam więc prośbę – poznajmy się, skomentuj wpis i pogadajmy. 😉

Jeśli ten wpis Ci się spodobał i czujesz, że spodoba się też Twoim znajomym – będę wdzięczna, jeśli udostępnisz go na Facebooku.

Bardzo rozmowna jestem też na Instagramie. Rozkręcam się na Instastories (powoli, ale jednak), bywam też namiętnie na moim fanpage’u, a także na grupie ,,Bój się i działaj’’.

<3