matce wszystko wychodzi…

… a najlepiej to wychodzą włosy. No nic jej lepiej nie wychodzi. Garściami. Pasjami. No w morde, jakby szły na wojnę. Najlepiej by było tak po żołniersku, obciąć się na zapałkę, ale co z moim wymarzonym ombre?
Cycki też wychodza, na wierzch. Parami.
Matka wychodzi stare ubrania i potrzebuje nowych. Takich o rozmiar za małych, które będą za małe, bo mimo motywacji by schudnąć, okażą się za mało motywujące. Odchudzanie też wychodzi, co jakiś czas, co drugi dzień. Albo wcale.

Nawet mąż wychodzi, do pracy. Na bite 9 godzin wychodzi. Jak wraca, to praca wychodzi mu bokiem. Wtedy on liczy na to, że matce wyjdzie jakiś dobry obiad. Niedobry też może być – czy kłak, czy wełna, byle kicha pełna, prawda?
Matka jak chce, to umie. Na przykład wychodzić u Premiera roczny urlop rodzicielski. Ona wychodzi, a on wchodzi w życie. Mówisz-masz.  
Co Wam jeszcze wychodzi? 

ha ha ha ha

21 komentarzy

 1. Mi też garściami włosy wyłaziły. Wkurzyłam się i obcięłam tak spokojnie z 30 cm ;). Za to teraz mam gęste i w dobrej kondycji :). Pewnie za drugim razem aż tak nie poszaleję z długością…chociaż, tego nie wiem ;).

 2. Nie ścinaj włosów. Hormony szaleja i włosy wychodzą, potem wszystko wróci do normy.
  Mi paznokcie wychodzą i włosy też wychodzą, a cycki…eh kiedyś były, szalały na hiszpańskich plażach uwodziły, potem spełniły obowiązek wykarmienia i teraz po prostu są 🙂
  i rozstępy też wychodzą i to o dziwo po ciąży.
  Łączę się z Tobą. 🙂

 3. a więc wychodzi na to że jeszcze wszystko przed Toba

  wlosy mi tez garsciami po ciąży wychodziły, zakola miałam! potem nagle zaczeło to to odrastać.. puchem. minął rok od porodu a ja dopiero mogę je nazwać wlosami a i tak na tyle krotkie jeszcze, że wyłaża spod wlosów właściwych i robią zwisające skręty na czole 🙁 wygladam jakbym probowala sobie grzywke sama robic i te kilka kikutow smetnie zwisa przyklejajac sie do czola. naprawde NIC nie da sie z tym zrobic poki nie podrosna jeszcze 😐

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *