Kraków. Dzień 1

Kraków przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. Ale to powitanie było dość szybkie i pogoda przeszła do jesiennym konkretów.

Trochę chłodno, ale przecież nie usiądę na ziemi i nie będę szlochać 🙂 Choć może powinnam, po ,,apartament” okazał się pokojem 2×2, z widokiem na zapyziałe, osrane podwórko i sąsiadami, którzy lubują sie w głośnym słuchaniu ,,Najtrudniejszy pierwszy krok…”. Kamienica taka, że bez policji nie wchodź… ale za to przez most i Kazimierz welcome to! Także co tam, trzeba widzieć same pozytywy! 🙂 Ja widzę jeden pozytyw przed sobą, jest wielocalowy i emituje tvn i ,,Przepis na życie” lol

Dziś był tylko spacer, od jutra zaczynamy zwiedzanie i inne bajery. Stay tuned! 🙂

PS. bardzo przyjemnie jest zobaczyć mural znajomego, pozdrawiamy, Pikaso! 🙂

 

19 komentarzy

 1. Uwielbiam Kraków – będzie Wam tu dobrze.
  Może jeśli macie taką możliwość poszukać innych noclegów. Jesteście przecież dłuższy czas, więc można zmieniać.
  A my się spotkamy na BAM w sobotę, szkoda tylko, że w tym dniu mam też wesele.
  Ale poznać Was będzie mi bardzo miło.

 2. Przy ładnej pogodzie polecam rejsik statkiem po Wiśle, spacerek po Wawelu koniecznie, zakup chusty krakowskiej w Sukiennicach – bo zimą się przydaje, oj bardzo 🙂 A najlepszym wspomnieniem i rzeczą, która jak talizman będzie przyciągać do Krakowa to pozostawienie kłódki-miłości na moście!

 3. Nas, jeśli chodzi o nocleg Kraków też zaskoczył 2 lata temu. Ale samo miasto wszystkie niedogodności wynagradza 🙂 Udanego wypoczynku!
  My za miesiąc tam zawitamy na weekend 🙂

 4. Ale na obiad albo romantyczną kolację koniecznie do Zazie Bistro na Kazimierzu! Albo Trufli na Szczepanskim! Moje 2 ulubione i najlepsze knajpki w Krakowie 🙂

 5. Ale boskie, klimatyczne zdjęcia. Uwielbiam z Wami podróżować! Wstyd się przyznać, ale też nigdy nie byłam w Krakowie i po Waszych zdjęciach chyba się wybiorę tej jesieni 😉 Całuuuusy dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *