Instagram life mix

Dopiero jak przejrzę zdjęcia w telefonie Marka, wiem, ile się ostatnio działo. I już się boję, bo nie zapowiada się, bym zwolniła tempo, a wręcz przeciwnie. Najlepsze, że zawsze towarzyszy nam Ina, że tak naprawdę zawsze jesteśmy we trójkę. Niech się dużo dzieje, najwyżej sobie wciągnę nosem i doba się wydłuży, c’nie? :PP żart

Tekstualny INSTA znajdziecie TU

17 komentarzy

 1. Piękna ta Wasza Pyzunia!
  Mam do Ciebie pytanko: jakie języki obce znasz? I w jakim stopniu? Tak mnie zaciekawiło…
  Pozdrawiam!
  aga

 2. Tekstualno:) Wczoraj wróciłam z dwudniowego wypadu do Gdańska, kocham to miasto!:)
  Przed wyjazdem przejrzałam Twoją top-listę ciekawych miejsc, skorzystałam! Odnalazłam też dwie fajne knajpki i jedną kawiarnię. Może znasz?: Mesa- "tawerna" przy alejce Sopot-Gdańsk- cudowny wystrój i najlepszy jaki w życiu jadłam makaron w sosie śmietanowym z łososiem wędzonym. Za 22zł niebo w gębie! Druga knajpka to KOS na ul. Piwnej- fajny francuski styl- wspaniałe placki cygańskie- które co prawda niekoniecznie pasowały do klimatu tego miejsca, ale były pyszne! Obsługa pierwszorzędna- bardzo miła, profesjonalna. A kawiarnia też na ul. Piwnej- RETRO- cudowna pistacjowa latte i ciasteczka owsiane- love it!:)
  Natomiast niedaleko tego miejsca na rogu jest sklep, nad którym szyld głosi "TEKSTYLIA"- oczywiście przeczytałam "Tekstualna";)Zastanawiam sie, czy ludzie żyjący w Gdańsku przywykaja do tych miejsc tak jak ja do krakowskiego rynku, bo dla mnie to codziennośc. Pozdrawiam!
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *