hasło dnia: ZAPACH

Mam teorię, choć pewnie nie będę oryginalna. Mianowicie uważam, że to wszystko jest z góry zaprogramowane, psikus ewolucji i matki natury. Zapach naszego dziecko to najlepszy zapach na świecie – nieporównywalny z żadnym schabowym, cukrem pudrem z pączków, żeberkami w sosie, świeżym chlebem czy szarlotką. 
Zapach Iny jest uzależniający, totalnie nieokreślony. Dam sobie rękę uciąć, że poznałabym go na końcu świata. I, przechodząc do sedna, ten zapach warunkuje jej przetrwanie. Myśląc po zwierzęcemu, co by było, gdyby nie instynkt macierzyński, zapach dziecka, miłość? Tak sobie wymyśliłam, że to, co jest w dzieciach takie ukochane, to sprawka matki natury, która chce nas jeszcze bardziej z dzieckiem związać. 
Także, droga Ino, dzięki temu, że tak cudnie pachniesz, masz zapewniony wikt i opierunek do matury 😉
Dobrze kombinuję?

11 komentarzy

 1. Oj dobre te Twoje kombinacje! Zapach dziecka to zapach najwiekszej i najpiekniejsze milosci 😉 a ona sie unosi Nas Nami i wtedy moze sie walic, szarlotka na stole lezec z tymi zeberkami albo i bez, a i tak zyciem pieknym jest.

 2. No wszystko super, tylko dziecko po jakimś czasie traci ten swój pierwotny zapach, to co? Wikt i opierunek tylko do zakończenia zapachu?:-p Jak dla mnie to jest tak, że ten zapach to cos w rodzaju feromonu na sam początek. Zakochaj się kobieto w tym dziecku, a potem będzie z górki:)

 3. ja to zawsze jak mam do czynienia z maluszkami uwielbiam je niuchać 🙂 ich zapach… no jak piszesz-jest uzależniający 😀
  lepszy niż nie jeden narkotych, niż nie jedna filiżanka kawy… wtedy sie od razu rozpływam i staję się łagodna 🙂
  zierenice się rozszerzają i jest… błogość 🙂

 4. Bardzo Ci dziękuję za ten wpis o zapachu. Z naciskiem na "zapach" a nie na Ci. Witaj w klubie. Bywa, że wiele/lu przechodzi obok klubowych drzwi jak najszybciej.

 5. My też nie potrafimy oderwać od Mili… nosa 🙂 Chyba że pójdzie pierdu, pierdu to chce go nam urwać 😀

  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas – Mysza i Mila

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *