3 2 1 start! To już drugi tydzień akcji BLOGGERS LOVE MAMISSIMA, tym razem kochamy my 🙂
To akcja organizowana na spółkę z Ładne Bebe, w której 7 blogerek najpierw wzdłuż i wszerz obejrzało wszystko, co jest w sklepie Mamissima, a teraz testuje wybrane przez siebie 7 produktów. Co więcej, w tym tygodniu wybrane przeze mnie dla Iny przedmioty będą w bardzo, ale to bardzo atrakcyjnej cenie. Zaczynamy?


Trawa jak marzenie, kamieniste jezioro, letnie burze i upały. Mrożona kawa, borówki i maliny z lodówki. Mała dziewczynka, która ma już swoje zwyczaje, wyrobiony smak i ulubione rozrywki, którym się oddaje ku naszej szczerej uciesze. A to wszystko w ciągu 7 dni, nad jeziorem Żarnowieckim.

Gdy przeglądałam sklep Mamissima, wiedziałam, czego szukać. A i tak spędziłam na nim 3 godziny. Chciałam znaleźć coś, co przyda się Pyzulce na wczasach, co uczyni jej żywot przyjemnym 🙂

Na widok łóżeczka turystycznego Koo-di krzyknęłam – bierzemy! Mimo że Ina ma już 1,5 roku i dość często z nią podróżujemy, nie kupiliśmy do tej pory łóżeczka turystycznego. Zazwyczaj spała z nami 🙂 Tym razem chciałam, by miała też coś, co będzie chroniło ją przed słońcem. Jak możecie się domyślić, Koo-di stało się ulubioną miejscówką Inulki. Marek ogólnie nie wypowiadał się na jego temat, ale gdy zobaczył, ile po złożeniu zajmuje miejsca, nawet okazał trochę pozytywnych emocji i gwizdnął 🙂 Mnie najbardziej spodobały się kolorowe grochy, a także to, że mogę go przenieść jedną ręką.
W nocy łóżeczko było…łóżeczkiem, które na dodatek chroniło przed komarami i innymi latającymi, które uprzykrzały nam życie strasznie! W dzień stawało się prywatnym tarasem Księżniczki Inulki.

Łóżeczko turystyczne Koo-di i wiele, wiele innych produktów tej rewelacyjnej marki możecie dziś kupić w promocyjnej cenie w sklepie Mamissima.pl!

Specjalnie na wakacje wybrałam też pościel SillyU. Jest piękna! Choć producent przeznaczył ją dla chłopców, jest idealna dla łobuza, jakim jest Inula. Postanowiła ją wypróbować i na trawie, i na deskach na tarasie. Miętosiła ją, ściskała i wieczorową porą spacerowała z poduszką. Mnie najbardziej podoba się wzór pościeli, i połączenie zielonego, turkusowego i pomarańczowego, a także lamówka, która jest taką kropką na i, ale także sprawia, że pościel wygląda naprawdę stylowo i… porządnie. Przyjemny w dotyku materiał i świetna jakość wykonania – sprawdziłam w trudnych warunkach 🙂  Przykrywałam Inę sama kołdrą, bez wypełnienia, upały były straszne.

Tę pościel SillyU możecie kupić dziś w promocyjnej cenie w sklepie Mamissima.pl

Nie da się zepsuć! To najbardziej zaskoczyło Inę, która robiła wszystko, by drewnianą zabawkę Skip Hop Safari lekko naruszyć. A tu niespodzianka, nie dało się! Wybrałam tę zabawkę nie po to, by nie mogła jej zniszczyć, ale Ina jest na etapie pozyskiwania wiedzy i nieustających pytań ,,cio to”, stwierdziłam, że jej się spodoba. Te drewniane elementy połączone materiałem to strzał w dziesiątkę, wciąż nieodgadniona zagadka dla Iny. Niestrudzenie próbuje ją rozgryźć! 
Od razu spodobała mi się ta zabawka Safari, nie tylko wygląda super i zaspokaja moja potrzebę otaczania siebie i Córki ładnymi rzeczami, ale też mogę nazwać ją lekko edukacyjną, na pewno przyda się, gdy będziemy uczyć się cyferek!
Na tę zabawkę Skip Hop dziś również jest wielka promocja w sklepie Mamissima.pl! Serdecznie Was zapraszam!  

Już niedługo kolejne posty z cyklu BLOGGERS LOVE MAMISSIMA 🙂