Co robić, gdy przyjadą goście?

No co zrobić, gdy przyjadą goście? Zawsze trafiona będzie butelka Grant’sa i kilo podwawelskiej. No ale na blogach tego nie pokażemy, bo wiocha, więc musieliśmy trochę bardziej się postarać, gdy Basia z Tomkiem nas odwiedzili.

https://www.tekstualna.pl/2014/05/co-robic-gdy-przyjada-goscie.html

1. Morze. Ono zawsze robi wrażenie, jest za darmo i można sobie fotkę z rąsi zrobić bez problemu. Można garść bursztynów na nalewkę zebrać. Można sobie poskakać, pogrzebać w piasku. Roboty na 3 godziny.
2. Dobre jedzenie. My wiemy, gdzie zjeść, żeby zjeść dobrze i żeby Basia miała czemu robić zdjęcia. Liczy się też klimat i fajny widok z okna. Najlepiej wszystko na raz. Poszliśmy do Zatoki Sztuki, byliśmy także w Lavenda Cafe w Gdyni. Się żyło, się jadło. Się jadło nawet wtedy, gdy się nie mogło.
3. Atrakcje. Nie wiem, czy Basia z Tomkiem zdają sobie sprawę, ale takie weekendu to u nas normaaaaalka, banał, standard. Te wszystkie trampoliny (<3 Jumpcity!), spacery, zwiedzanie, kawusie i plaże to nasz chleb codzienny. Gdańsk, Sopot, Gdynia i Sobieszewo – proszzz.
4. Imprezki. W naszym wykonaniu to pogaduchy do 3 nad ranem. W wersji naszych mężczyzn to spontaniczny wyjazd na miasto przed 2.  Tylko jakoś panienki nie dopisały, no jaka szkoda, jaka szkoda…
5. Halynka, chcesz halybuta z gryla? Halynka, co tak stoisz jak widły w gnoju, zadęsimy w Disco Paradise. Halynka, zobacz – flądra. To o tobie! Halynka, gdyby nie ja, to byłaby z ciebie taka… Halynka. 
Oni wiedzą, że my wiemy, że oni też to czują, że było świetnie. Choć wymęczylismy się jak po tygodniu w górach, to był świetny weekend, śmiechowy i baśkowy 🙂 Co nieco pewnie poczytacie u Basi na blogu Taste of life. :))

19 komentarzy

  1. co za towarzystwo! obie Was chciałabym kiedyś poznać na żywca, a Wy se tak skaczecie razem po plaży beztrosko… uszczypła mnie lekka zazdrość..

  2. Wiesz co? Jak kilka miesięcy temu pytałaś na fp czy ściąć włosy to ja pisałam, że tak, ale teraz tak na Ciebie patrze i myślę, że jak w przyszłości znów zadasz takie pytanie, to Ci hejta wszechczasów wysmaruję 😛 Fryzurka z przedziałkiem z boku i włosy rozpuszczone jest dla Ciebie najlepsza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *