2017, tak bardzo w ciebie wierzę…

2013, 2014, 2015, 2016… Te lata były kluczowe. Każdy miał zmienić mój świat i faktycznie tak było. Ale wciąż za mało. Czekam na więcej!

2017, tak bardzo w ciebie wierzę. Masz przed sobą ważne zadanie, nie zawiedź mnie.

Daj mi szansę na życie lepszym życiem, na bycie najlepszą wersją mnie. Chcę być z siebie dumna. Popchnij mnie trochę do przodu, podpowiedz. Daj mi możliwości, po które będą w stanie sięgnąć, okazje, z których będę umiała skorzystać. Nie każ mi ścigać się ze wszystkimi, za to daj mi nowe ścieżki i perspektywy.

2017, potrzebuję harmonii. Między mną a światem. Między duszą i ciałem. Między tym, kim jestem, a tym, kim jeszcze nie.

Wiesz, czego potrzebuję najbardziej? Czasu i dystansu. Dystansu do wszystkich ludzi, przy których zwykła rozmowa staje się dziwnie niekomfortowa, którzy idą nie w tym samym tempie i którzy nie słyszą tego, co mówię. 2017, jeśli mogłabym prosić, spokojny bądź, wyważony, skupiony. Uważny.

2017, bądź pełen dobrych, wrażliwych, uśmiechniętych ludzi, pełnych pasji, uczuć, ciepła i dobrych rad. Pozwól mi takich spotkać, być z nimi, słuchać ich, uczyć się. Chcę się nimi bezwstydnie cieszyć.

Chcę tańczyć.

Jeszcze kilka dni… W serwisach informacyjnych mów tylko o dobrych rzeczach. Uspokój sie trochę, zwróć uwagę ludzi na to, co dobrego mogą zrobić, nie na to, czego już zmienić nie mogą. Wiesz, co to jest empatia? Naucz nas tego.

2017, bądź rokiem dobrych zmian, na które tak długo czekam. Pozwól mi żyć swoim życiem jeszcze bardziej. Naucz mnie zamykać oczy, naucz mnie ciszy, naucz mnie oddychać.

Nie zawiedź mnie, gdy będę tak zmęczona sobą, światem, życiem, że zacznę marzyć o nowym, 2018 roku.

2017, bądź rokiem miłości. Juz czas.

19 komentarzy

 1. Z całego serducha Ci tego życzę 🙂 i sobie też 🙂 jesteśmy w tym samym miejscu, ja tylko mam ciut starsze dziecko, ściskam mocno, Anna.

 2. Jakbym czytała o sobie . Czuje to samo .
  Nigdy nic nie komentowałam Ale chciałabym żebyś wiedziała , że bardzo mi pomogłaś. I to nie raz . Jestem od Ciebie młodsza , dużo młodsza Ale dzięki twoim tekstą łatwiej mi sobie poukładać to moje niepoukładane życie . Wszystkiego najlepszego 🙂

 3. Ahh, życzę Ci tego z całego serca. Nie znamy się, raczej to się też prędko nie zmieni, ale czytając Twoja internetową twórczość czuję, że Cię znam, czuję, że jesteś dobrą kobietą i że zasługujesz na tę miłość i harmonię, na spełnienie tych pragnień. Pozdrawiam ciepło

 4. Miłość niech wyjdzie na ulice a ten jedyny niech się odnajdzie. Niech serce zabije mocniej a życie wypełni spokój i harmonia. Tego życzę Sobie i Tobie.
  Ps. Zawsze gdy nie mogę zasnąć trafiam na Twój motywacyjny post.
  Buziaki 🙂

 5. “2013, 2014, 2015, 2016… Te lata były kluczowe.” dla nie też! i choć wszystkie były inne, to wszystkie przyniosły coś dobrego. a teraz chyba po raz pierwszy nie mam żadnych oczekiwań od nowego roku, nie robię żadnych planów – chyba po prostu dam się ponieść jego falom (ale banał ;p)

 6. Życzę Ci tego z całego serducha!!! Bo i sama tego pragnę … kolejny raz tak bardzo o mnie, dziękuję 🙂 Muszę sobie wydrukować i nosić przy sobie, mogę? 😉

 7. To kiedy idziemy na kawę? Zgłaszam się do grona “dobrych, wrażliwych, uśmiechniętych ludzi, pełnych pasji, uczuć, ciepła i dobrych rad. Pozwól mi takich spotkać, być z nimi, słuchać ich, uczyć się. Chcę się nimi bezwstydnie cieszyć.”

 8. Pięknie napisane………….

  z każdym zdaniem identyfikuję się coraz bardziej.
  Wszyscy pragniemy prostego szczęścia, a o nie tak trudno.

  Życzę nam wszystkim pięknego czasu! 🙂

 9. Jeeejku… Pięknie napisane… Czytam Cię od kilku miesięcy, zaczęłam od bieżących wpisów, ale cofnelam się do pierwszego by lepiej Cię “poznać” 🙂 Jestem od Ciebie nieco starsza, ale uczę się od Ciebie dużo. Dojrzałości, kobiecości, życia… Dziękuję, że piszesz i za to co piszesz. Z całego serca życzę by 2017 Cię nie zawiódł 🙂

 10. 2017 nie zawiedz! I ja na ciebie licze!
  A Twoj list Tekstualna jak tylko wrócę do domu drukuję i wieszam w honorowym miejscu! Dziękuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *