10 nowych inspiracji #92

Poniedziałek przyszedł tak niespodziewanie! Bach i jest. Pojawił się razem z dźwiękiem budzika i smakiem kawy. Zaczynam robić listę ,,10 rzeczy, które pomogą mi wytrwać do piątku”. Radzę Wam zrobić to samo. Dzień dobry!

 1. Lubię czasem popatrzeć sobie na starocie. Jak ten filmik o pokazach mody z la 90-tych. Lubię ten klimat, była w tym klasa.
 2. Na koncercie poświęconym Arethcie Franklin, Jennifer Hudson tak pięknie zaśpiewała ,,Amazing Grace”… Taki głos to cud!
 3. Na pewno pamiętacie niedawną akcję #metoo. Wpadłam na filmik pokazujący ten problem z męskiej perspektywy.
 4. Teledysk ,,Chcemy być wyżej”. Trochę mi przypomina teledyski Beyonce, ale to nie wada, to coś fajnego. Podoba mi się!
 5. Justyna Mazur z Krótkiego Poradnika, Jak Ogarnąc Życie – opublikowała swoje podcasty. I jeśli czasem bierzecie pod uwagę moje polecenia – będziecie zachwyceni. Co za głos! Ostatnio moje ulubione nagrania na YouTube!
 6. Teatr, muzyka i balet w internecie – TheMuBa. Innowacyjny projekt stworzony przez miłośników sztuki: Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślankę. Jestem totalnie ZA – niech sztuka podąża za swoimi odbiorcami, niech nam będzie bliżej do tej kultury.
 7. Moda na bycie empatycznym i miłym? Niech trwa jak najdłuzej. Uwielbiam takie nagrania na Facebooku, dobrze czasem zobaczyć coś innego niż tragedie, kataklizmy i przejawy ludzkiej głupoty.
 8. Znacie JIMKA? Znajoma udostępniła z nim wywiad i pomyślałam, że przyda Wam się w tym tygodniu taka inspiracja. Rozmowa ze zdolnym, pewnym siebie, ale też skromnym człowiekiem. Takie inspiracje są wartościowe, nie nadmuchane.
 9. Takie spodnie na jesień chcę! Lubię takie pinterestowe znaleziska, których ni jak nie można znaleźć w sklepach haha. To znak, że trzeba zacząć odwiedzać trójmiejskie szmateksy.
 10. Co robią dzieci, gdy pozwala im się eksplorować świat na własną rękę? Fajnie się to obserwuje.

 

Dobrego dnia <3

5 komentarzy

 1. Dzień dobry!
  Ach, te lata 90-te! To był klimat 🙂
  Przesłuchałam już Słuchowiska 🙂 A Justyna akurat jest z mojego cudownego miasta 😀 Taka duma!

  Pachnącego kawą dnia!

 2. Nie spodziewałam się tego po sobie ale na prawdę się zachwyciłam tymi spodniami. No boskie są!
  Ps. Uwielbiam Twoje poniedziałkowe inspiracje. Są stałym elementem mojej poniedziałkowej rutyny. ♡

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *