10 nowych inspiracji #81

Dzień dobry! Jak się dziś macie?

Moje przesłanie po weekendzie pełnym śmiechu – śmiejcie się więcej. Oglądajcie teledyski disco polo, kabarety, komedie. Nie umartwiajcie się na siłę. Nie hejtujcie. Nie siedzcie tam, gdzie Wam niewygodnie. Życie nie jest po to, by się męczyć na siłę.

Może teraz się pośmiejecie trochę 😀

 1. Trochę źle o tym mówić – moje odkrycie – bo płyta to nie nówka, ale nie mogę się odkleić od płyty Natalii Przybysz ,,Kozmic Blues”. Moja Córka najbardziej lubie ,,Maybe” 😀 Ja chyba też.
 2. Po śmierci możesz być… drzewem! Nawet mi się to podoba, bo coś z nas jednak może być. Coś dobrego po nas zostanie, nawet, jak w doczesnym życiu nie przyłożyliśmy się do tego. 🙂
 3. Sukienka. Ale sukienka! Ale bym ją nosiła, w dzień i w nocy.
 4. Julita Kordonska wyjaśnia kobietom, o co chodzi z tym całym cyklem, hormonami i miesiączką. W #2 numerze The Mother MAG napisała: O samej miesiączce natomiast my, digital girls, dowiadujemy się najczęściej z apki, zbyt pochłonięte życiem, by poczuć zmianę, która się w nas dokonuje. Dzięki niej mamy przynajmniej jako taką orientację w terenie, z grubsza zarządzając własną płodnością, choć niekoniecznie już odnajdując powody nagłej płaczliwości, niekontrolowanej konsumpcji Pawełków czy paraliżującego trzewia bólu, o nagłych odkryciach dotyczących porządku Wszechświata nie wspomnę. Tego mogłybyśmy dowiedzieć się jedynie z badań terenowych, czyli z dawno zarzuconej przez naszą kulturę inspekcji własnej podpaski, pod warunkiem, że potrafiłybyśmy zinterpretować ten przekaz.
  No, Dziewczyny, Julita robi warsztaty i kursy. Polecam Wam serdecznie, bardzo fajna babeczka. i mądra!
 5. Beyonce mnie trochę zaskoczyła, a trochę nie. Niemniej jednak jej nowa płyta z mężem bardzo mi sie podoba. Widzieliście teledysk do ,,Apeshit”? Bardzo, bardzo mi sie podoba. Piosenka + teledysk = kupuje 3 kilo!
 6. Szkoda, że takie akcje tylko jako kampania reklamowa opierająca się na emocjach. Na co dzień wątpie, by to mogło się wydarzyć. By całe osiedle nauczyło się migowego, by niesłyszący sąsiad lepiej się poczuł. Mimo wszystko wzruszenie głównego zainteresowanego były szczere. A przynajmniej tak mi się wydaje.
 7. Cały weekend oglądałm nagrania Kabaretu Hrabi na You Tube. Płakałam ze śmiechu. Jak będę duża, chciałabym być jak Joanna Kołaczkowska. Gdybym miała trafić na bezludną wyspę, chciałabym tam być z nią. Kocham Panią, Pani Asiu!  <3
 8. A ja żem jej powiedziała… Nie wiedziałam, na co się piszę, włączając audiobooka. Płakałam ze śmiechu. A byłam wtedy w pracy (lubię, gdy ktoś do mnie coś mówi, gdy pracuję, łatwiej mi się skupić, serio). Kasia Nosowska jest genialna. Mega!
 9. Ale fajny plecak! Jeśli znajdziecie gdzieś podobny, dajcie mi prosze znać. Dziękuję!
 10. Ciasteczka z kwiatkami. One chyba jadalne są, co? Smakowicie dla mnie nie wyglądają (nie ma czekolady halo), ale uroczo i owszem 😀 W sam raz do zdjęcia 😀

5 komentarzy

 1. Dzień dobry!

  Tymtyrymtym, a ja byłam ostatnio na koncercie Nosowskiej! Na żywo jest przeurocza! <3

  Fakt. Bez czekolady się nie liczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *