10 nowych inspiracji #80

Dzień dobry!

Mam nadzieję, że Wasz weekend był totalnie leniwy i że bez marudzenia wstaliście rano, by czem prędzej ruszyć na swoją zmianę. I że kawa była, i mleko. I że autobus się nie spóźnił. I że korków nie było. I że mało mejli na skrzynce.
Miłego dnia!

 1. Tesko, piosenka, którą mi wysłała Basia mówiąc, że przetańczyła przy niej cały weekend. Podoba mi sie tekst, podoba mi się teledysk. Mnie też kręci nadmiar. 😀
 2. Podobno jak nie będzie pszczół, będzie koniec świata. Ludzie jednak coś dla nich wymyślili
 3. Design to dobre to ogólnopolska akcja mająca na celu pomoc w wybiciu się małym i średnim przedsiębiorstwom produkującym meble!!!! Jeśli macie znajomych, którzy potrzebują wsparcia, a robią meble, dajcie im cynk!
 4. Podoba mi się trend, który dostrzegam. Te napisy na koszulkach wyszyte niby ręcznie, haftowane… Ponieważ umówiłam się sama ze sobą, że zakupy odzieżowe idą na wstrzymanie, czekam aż spadnie na mnie złoty deszcz i w mojej szafie wyląduje takie cuś ładnego.
 5. I dlatego też chciałabym mieć w domu taką grafikę. By sobie stała w kuchni na blacie. Albo na podłodze, oparta o ścianę.
 6. Hasło mother-life balance dostało nowe życie. 29 czerwca w Warszawie jest spotkanie. Zapraszam!
 7. Pełnia lata, a ja już myślę o jesieni. Za sprawą skarpetek – ideanych – które Monika Kamińska ma w swoim sklepie. Moja Sis sobie takie kupiła i są fest. To mój plan na jesień!
 8. Chcę, żeby moje dziecko było asertywne. Czy grzeczne? No pewnie, która matka by nie chciała. Ale nie za wszelką cenę, a już nie za cenę mojego świętego spokoju i tego ,,co ludzie powiedzą”. A jak jest u Was?
 9. Piłabym jak dzika. Dla samej butelki.
 10. Instalacja artstyczna. Różowa i duża. :)) A tak serio – uwielbiam takie akcje, które sprawiają, że nasze codzienne miasta stają się na chwilę niecodzienna.

3 komentarze

 1. Fajne te skarpety 🙂 Cudnie byłoby wejść w tą instalację, mając na stopach takie musztardowe kubraczki i spojrzeć na to wszystko dookoła w takich różowych barwach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *