Dzień dobry! Choć pewnie o tej porze część z Was śpi, a część odpoczywa – i tak jestem z 10 inspiracjami, jak co tydzień.

Dzień dobry!

  1. Pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie spotykanie się z Wami co tydzień o stałej porze na live. Wybrałam poniedziałki i jeden z moich kanałów, czyli Facebook. Dziś o 21:00 widzimy się na fejsie?
  2. Zapraszam Was na wykład ,,Rozwód. O wstydzie i odwadze”, który poprowadzi Joanna Chmura. Spotkanie odbędzie się 21 maja w Gdańsku w Sztuce Wyboru. Ja też tam będę 🙂
  3. Aaaaaa 🙂 Ale fajne! Aktorzy z ,,Westworld” i z ,,Gry o Tron” razem z bohaterami ulicy Sezamkowej, uczą…. szacunku. 😀 ,,Respect is coming” obejrzycie TUTAJ. A ,,Westworld” TUTAJ.
  4. Oglądałam i płakałam. Ten film jest genialny, zresztą tam, gdzie występuje Joanna Kołaczkowska, musi być moc! Uwielbiam tę kobietę.
  5. Wzruszające wykonanie,,Ave Maria” pod płonąca katedra Notre Dame.
  6. Na pewno podczas spacerów po YouTube wpadliście na przeróbki najnowszych hitów. Dua Lipa w stylu lat 80-tych – no boska. Ale nie tylko ona. Koniecznie posłuchajcie. 😀
  7. Akurat teraz nie skupię się na melodii tylko na teledysku. Ależ to jest teledysk! Ależ historia.
  8. Edda Gimnes Fall 2016. Wpiszcie w wyszukiwarkę. Albo zobaczcie to zdjęcie. Co to oznacza? Wystarczy, że dacie dziecku biały materiał i flamastry. I moda z wybiegów jest Wasza.
  9. Inula idzie w 2021 roku do szkoły – już ją widzę, jak kroczy dumnie z takim plecakiem.
  10. ,,Śpiące stosy”, czyli piękna, wymowna instalacja. Zobaczcie koniecznie film, który znajdziecie pod linkiem.

I, po 11., zapraszam po plakaty do mojego sklepu. Jeśli chcesz zacząć wiosnę z nową energią i chcesz coś zmienić w swoim życiu, powieś na ścianie ,,Bój się i działaj” i koniecznie ,,Jestem planem A”. Zapraszam teraz zaraz, koniecznie.