Ciągle zaczynam od nowa. Jestem w tym naprawdę dobra.

Nazywam się Monika. Od 2011 roku jestem Tekstualną. Mam 32 lat, 5-letnią córkę i mieszkam w Trójmieście. Gdyby ktoś mnie dziś spytał, co od ćwierćwiecza robię najczęściej, odpowiedziałabym, że zaczynam od nowa. Różne rzeczy zaczynam, czasem życie, a czasem tylko książkę.

Lubię początki. Dziś mogę napisać, że zawsze przynoszą coś dobrego, tylko nie wolno się ich bać. Świeży start to jedna z najbardziej stymulujących rzeczy na świecie!

To ten moment, gdy możesz wszystko!

Lubię, gdy dzwoni budzik rano, w dniu, w którym coś zaczynam i czuję, że zmieniam coś i pracuję nad sobą. Lubię nowe, pachnące farbą drukarską notesy, które czekają, aż zapełnię je sobą. Lubię pierwsze dni w pracy, gdy motywacja to moje drugie imię. Lubię chwilę, gdy wpadam na nowy pomysł, który natychmiast zaczynam rozpisywać, wierząc, że będzie z tego coś ekstra. Lubię tę ciekawość, gdy zaczynać nową książkę. Lubię patrzeć na siebie w lustrze i wiedzieć, że dałam radę i nową sytuacje oswoiłam. Lubię poznawać nowych ludzi i czekać na to, co dzięki nim zobaczę, przeżyję.
Postanowiłam zacząć ten blog od nowa. Bo wiem, że mogę coś dla Was zrobić. Może pomogę Wam zacząć od nowa? Wszystko 🙂

Lubię pisać, a konkretnej lubię od 1 stycznia 2010 roku, gdy moim postanowieniem noworocznym było odkryć się, na nowo. I tak się odkrywam od tych kilku lat, a od lipca 2011 roku na tekstualnym blogu.

Lubię pisać o tym, jak zaczynam od nowa, jak zacząć od nowa – wszystko, od pracy po miłość, od książki po siebie. Czasem wyjeżdzam, wtedy lubię o tym napisać, zapełniając kategorię ,,podróże” nowymi miejscami, zdjęciami i emocjami. Wtedy czuję, że mogę inspirować innych, co jest jednym z powodów, dla których Tekstualna działa i hula. Czasem piszę o miłości, a czasem o miłości z fisiem, czyli o moim macierzyństwie, mojej przygodzie życia, zaskakującemu wyzwaniu. Tak w skrócie wygląda własnie mój lifestyle. Cześć! 🙂

Na skróty:
Nowa ja
Macierzyństwo
10 nowych inspiracji
3 nowe rzeczy
Alfabet
Inspiracje
Jedzenie
Rozwód
Dziecko w rozwodzie
Lifestyle
Miłość
Przerwa

Moim art directorem, osobą, która czuwa nad blogiem, robi mi zdjęcia i daje szczery feedback jest… EMILKA 😀

Razem tworzymy The Mother MAG.