10 nowych inspiracji #70

Zaczęła się na dobre. Wiosna! Jak ja długo na to czekałam. Mam wrażenie, ze razem z wiosną dostałam pakiet energii oraz motywacji. Wiem, że to może złudne, ale zanim moja głowa to odkryje, korzystam. 🙂

No i mam coś dla Was, jak co tydzień o ten samej porze!

 1. Fajne krzesło znalazłam. Totalna prostota, ale efekt boski. Takie krzesło robi za całą domową dekorację.
 2. A Single Life, czyli krótki animowany film o tym, jak zwolnić w swoim życiu, by docenić to, co jest teraz, dziś.
 3. Najpierw spodobał mi sie teledysk, bo leciał bez głosu. Później posłuchałam tego, co autor miał do zaśpiewania. Jeśli szukacie piosenki na opalanie z piwkiem lub na grilla – to jest dobry wybór. Wiosna, hello!
 4. Co wiecie, o bankach mleka? Ja uważam, że to wspaniała idea i cieszę się, że głośno się o tym mówi.
 5. Artykuł o tym, dlaczego powinniśmy naprawiać odzież i buty, zamiast wyrzucać i kupować nowe. Wskazówki dla tych, którzy chcą żyć bardziej eco-friendly.
 6. Możliwe, że ten link kiedyś pojawił się w poniedziałkowych inspiracjach. Nic się nie stanie, gdy pocieszycie się fajną muzyką raz jeszcze. Rudimental i ,,Body on me”.
 7. ,,Be your girl” jest piosenką z 2004 roku, którą odkryłam kilka lat temu. Wersja live, właśnie ta, podoba mi się dużo bardziej niż wersja radiowa.
 8. Chyba znalazłam buty marzeń w tym tygodniu. Od środy będę robić kilometry po londyńskich ulicach. Czas się przygotować.
 9. Moja Córka jest fanką LEGO. Układa non stop, ogląda na YT, jak ktoś układa zamki i inne chatki. Ta taśma byłaby spełnieniem jej projektowych marzeń! Grawitacja nie istnieje!
 10. Stylówka ,,spełniene marzeń”. Nic ci nie wystaje, niczego nie musisz wciągać. Możesz rzucić się na sofę, ale też iść po ziemniaki, ewentualnie na kawę też. Mówiłam – marzenie!

5 komentarzy

 1. Mam na sobie właśnie podobną stylówkę. Siedzę w niej teraz, a później pójdę w niej podlewać trawę. Tylko już swoje przeszła i spodnie mają dziurę, a ja nie mam motywacji do szycia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *