10 nowych inspiracji #34

Cześć, to ja. Znowu 🙂

Gdy życie daje Ci cytrynę, zrób z niej lemoniadę. O, dlatego ja mam elektryczną wyciskarkę do cytrusów. I ten poetycki wstęp jest po to, by Wam przekazać myśl na ten tydzień, czyli żeby rozwiązań szukać, które ułatwiają życie. [brawa dla Moniki]

Ponieważ właśnie wyczerpałam ilość kreatywności na tekst kwadratowy, może przejdźmy od razu do sedna, czyli 10 fajnych punktów.

 1. Bardzo mi się spodobała ta sesja zdjęciowa. Widujemy je na fejsie codziennie, ślubne, narzeczeńskie, poślubne, ciążowe, rodzinne… Tyko średnia wieku modeli to 30 lat. A ja bym chciała, by moi Rodzice też mieli taką sesję. Bo miłość to genialny wynalazek, bez terminu ważności.
 2. Chance The Rapper, co za fajny gość. Tworzy taki typ muzyki, która obniża mi ciśnienie. Bujam się. A tutaj tylko dwie piosenki, ale kto powiedział, że mikro koncerty nie są dobre? Są wspaniała!
 3. Patrzę na te dziewczyny i w myślach jestem jedną z nich. Tą najbardziej ciamajdowatą, z poobdzieranymi kolanami, w podartych spodniach. To jest taka rzecz, którą chciałoby się robić, ale człowiek  nie wie, jak. Nie wiem jak. Ale lubię patrzeć.
 4. Na pewno istnieje taka lista filmów, które każda Pryśko powinna obejrzeć, z klasykami, must-hevami, takimi ,,wstyd, że jeszcze tego nie widziałaś, filmowa ofermo”. Kilka dni temu widziałam ,,Buntownika z wyboru”. Jakie to miłe, że człowieka jest w stanie coś tak fajnie zaskoczyć, że się normalnie cieszy, że ogląda film. Polecam!
 5. Jeśli macie dąsy. Jeśli znowu nie wygraliście aukcji na Allegro. Jeśli cały dzień mieliście czerwoną falę. To sobie popatrzcie na Celeste. Ja już jawnie pieję ze śmiechu!
 6. Lubię takie rzeczy. Proste, ale z czymś tak fajnym, drobnym elementem, który robi klimat. Takie są te koszulki z haftami. Oczywiście, że bym sobie kupiła nawet dwie, ale odstrasza mnie cena. Ale może Mikołaj w tym roku będzie bogaty.
 7. Moja ostatnio ulubiona płyta, czyli Żaneta Jackowska… No dobra, Janet Jackson i The Velvet Rope. Uwielbiam ,,Empty”. To płyta, którą Janet wydała w 1997 roku. 20 lat zajęło tej muzyce, by do mnie trafić. 😀
 8. Kolejna koszulka, którą chciałbym mieć to ta, czyli mare sole vacanze. Nie idzie za tym żadna historia, po prostu podoba mi się. I tyle. 🙂
 9. I to Wam się spodoba. Koce, które są jakby wycinkiem z… no właśnie i teraz musicie sami zobaczyć, z czego. Bardzo fajny pomysł. Genialny wręcz. Sama bym chciała mieć ten.
 10. Ale to mnie jakoś dotknęło. Książka bez słów “Peace, Will You Play With Me?”.

That’s all folks.

Miłego dnia, tygodnia i wszystkiego!

<3 M.

 

 

2 komentarze

 1. wow!!!! przypomnialas mi ta plytr janet sprzed 20-tu lat. jak ja ja wtedy uwielbialam! taki klimat tych dopowiadanych tekstow miedzy utworami!!! uwielbiam!

Leave A Reply

Navigate