10 nowych inspiracji #18

No dzień dobry! 🙂

Wiele oczekuję po tym tygodniu. Chcę, by był pierwszym klockiem w dominie. By dał początek zmianom, na które czeeeekaaaaam i czekam, i czekam. Bardzo długo czekam.  🙂 I dlatego mam dobry humor. Nastrój mam wybitny. Mam nadzieję, że się utrzyma, że mnie wiosna zmobilizuje.

Nie wiem, co Ciebie mobilizuje najbardziej, ale mam wrażenie, że to, co poniżej, może Cię zainspirować. A to też ważne!

 1. Łooooooooo, Ania z Zielonego Wzgórza, w nowej wersji prosto z Netflix! Najbardziej lubiłam nie te pierwsze książki o Ani, ale te późniejsze. Nie byłam w drużynie Ani, wolałam inne książki LMM, jak Janę ze Wzgórza Latarni. Ale jak zobaczyłam ten teaser, przepadłam. Chcę to oglądać!
 2. Fajna bluza! Nosiłabym w lecie 2017. 😀
 3. Oh Wonder mają nowe kawałki, a Lifetimes jest jednym z nich. Bardzo mnie cieszy, że coś nowego pojawiło się na YT i że mogę wałkować coś nowego. 😀 Posłuchajcie, inaczej brzmią niż ostatnio, ale i tak fajnie!
 4. O mamo, mamo, mamo, co za sukienka! Jeśli już wjadę na wakacje, na przykład do Paryża. Jeśli już zjem te wszystkie bagietki, wybiję pół wina, najem się winogron i cyknę kilka fotek… Pójdę w takiej sukience się przejść. Popatrzeć. Pokręcić się.
 5. Chciałabym mieć tę koszulkę. Gdzie można taką dostać i czemu tak drogo?
 6. Im jaśniej na zewnątrz, im dzień dłuższy, tym bardziej potrzebuję światła. Nie ma czegoś takiego, że jest go za dużo. Nie ma tak! Nie zasłaniam okien. Ten projekt bardzo odpowiada mojemu nastawieniu. Potrzebuję niezasłoniętych okien!
 7. Nie potrzebuję więcej bluz. Ale tak serio, serio. Słów potrzebuję, napisów, znaczeń, przesłań, sentencji, złotych myśli pisanych złotym flamastrem. Więc tę bluzę bym przytuliła do siebie…
 8. Nawiązując do okien – kolejna inspiracja okienna. Nie, nie jestem córką szklarza. Uwielbiam jasne przestrzenie, a okna dają mi komfort, lubię duże okna w domach, mieszkaniach, biurach. Im więcej, tym lepiej!
 9. To moje marzenie. Białe, duże drzwi w mieszkaniu. Taka właśnie przestrzeń, taki klimat, taki styl. Czy uda mi się mieć w końcu swoje własne mieszkanie? Nie wiem. Wiem, że będą tam takie drzwi.
 10. Widzieliście to? Widzieliście? Jak to wygląda bosko. Zdecydowanie poczułam magię to tego zdjęcia. Może kiedyś takie łóżko sobie zrobię? 🙂

Wracam do pracy. Bawcie się dobrze. Miłego dnia!

Dajcie znać, który punkt podobał Wam się najbardziej! <3

5 komentarzy

 1. Zdecydowanie 4 jest mój♡♡. Byłam na weekend w Paryżu, dzisiaj wróciłam i dalej mam te wszystkie piękne widoki w głowie. Piłam wino, jadłam bagietki i ślimaki 😉 Oh co za magiczne miasto! Serdecznie pozdrawiam😉😉😉

 2. Zgadzam się z 9 🙂 piękne, białe, dwuskrzydłowe drzwi muszą być!

Leave A Reply

Navigate